Yardım
İDDAA
BAHİS ARAÇLARI
AT YARIŞI
Nasıl Oynayacağım
Futbol
  MAÇ SONUCU
Bu oyunda maçın 90 dakikalık sonucu tahmin edilmeye çalışılır.
1: Ev Sahibi Takım
X: Beraberlik
2: Deplasman takım galibiyetidir.
Bu oyunda aynı maça 2 sonuç (ikili tahmin) oynayabilirsiniz. Ancak bu durumda kolon sayısı artacaktır.
Ayrıca Misli değerini artırıp kupon kazancınızı (dolayısıyla kupon bedelini) katlayabilirsiniz.
  ALTI ÜSTÜ
Bir maçta iki takımın atacağı toplam gol sayısının 2 veya daha az mı? Yoksa 3 veya daha fazla mı olduğunun tahmin edildiği oyun tipidir.
Eğer maçta 2 veya altında gol olur diyorsanız Altı
Eğer maç bol gollü geçer, 3 veya üstünde gol olur diyorsanız "Üstü" oranına tıklayabilirsiniz.
Dikkat! Altı Üstü oyunu için, oynayacağınız maçın minimum bahis sayısı kadar kuponunuza maç eklemeniz mecburidir.
  KARŞILIKLI GOL
Bu oyun, bir maçtaki iki takımın gol atıp/atmadıklarını tahmin etmeye yönelik bir oyundur. Eğer her iki takımın da en azından birer gol atacağını düşünüyorsanız Karşılıklı Gol Var tercihini seçmeniz gerekmektedir. Eğer her iki takımın da gol atamayacağını veya sadece bir takımın gol atacağını düşünüyorsanız Karşılıklı Gol Yok tercihini seçmeniz gerekmektedir.
  ÇİFTE ŞANS
Aynı maça iki sonuç birden oynama özelliğinden az önce bahsetmiştik. Ancak o durumda kolon sayısı arttığından ücret yükseliyordu. Çifte Şans'ta ise yine iki sonuca oynuyorsunuz ancak ödeyeceğiniz tutar aynı kalıyor ve yeni bir kolon açılmıyor. Fakat Çifte Şans için oranlar ayrıca belirtilmektedir. İlgili oyunlarda Çifte Şans yazan bölümden bu oranlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çifte Şans, Maç Sonucu oyununda kazanma şansını artırırken ödenecek tutarın sabit kalmasını sağlar.
  İLK YARI SONUCU
Bu oyunda maçın sadece ilk yarı sonucu tahmin edilmeye çalışılır.
1: Ev Sahibi Takım
X: Beraberlik
2: Deplasman takım galibiyetidir.
Dikkat! Minimum maç sayısı farklı belirtilmedikçe İlk Yarı Sonucu oyununu en az 4 maç için oynayabilirsiniz.
Ama maç sonucu oyunu için MBS 3, MBS 2 ya da MBS 1 açılırsa, bu İlk Yarı Sonucu oyunu için de geçerli olur.
İlk Yarı Sonucu oyununda İkili Tahmin ya da Çifte Şans oynanmamaktadır.
  TOPLAM GOL
Bu oyun tipinde bir maçta 90 dakika sonunda her iki takımın attığı gollerin toplam sayısının verilen aralıklardan hangisinin içerisinde yer alacağını tahmin etmelisiniz.

Aralıklar şunlardır : 0-1 , 2-3 , 4-6 , 7+ Eğer maçta hiç gol olmaz veya 1 gol olur diyorsanız 0-1, 2 veya 3 gol olur diyorsanız 2-3, 4 veya 5 veya 6 gol olur diyorsanız 4-6, 7 veya üzeri sayıda gol olur diyorsanız 7+'nın oranına tıklamanız yeterlidir.
  İLK YARI/MAÇ SONUCU
Bu oyunda İlk Yarı sonucu ile birlikte Maç Sonucu da tahmin edilmeye çalışılır.
İlk Yarı/Maç Sonucu Oyunu için bir kuponda en az 2 tahminde bulunulabilir.
Bu oyun türünde amaç hem ilk yarı sonucunda ne
olacağını, hem de maç sonucunda ne olacağını aynı anda tahmin etmektir.
İlk Yarı/Maç Sonucu için de 3 seçenek vardır:
1: Ev sahibi takımın galibiyeti
X: Beraberlik
2: Deplasman takımının galibiyeti
Örnek: İlk Yarı/Maç Sonucu seçiminiz "X/2" olsun
İlk rakam (X) ilk yarı sonucunu
İkinci rakam (2) ise maç sonucunu temsil eder.
Burada kazanmak için ilk yarının berabere bitmesi ve maçı deplasman takımının kazanması gerekmektedir.
  MAÇ SKORU
Maç skorunun (maçın kaç kaç biteceğinin) tahmin edildiği oyundur.
Maç Skoru oyununda TEK MAÇA bile oynayabilirsiniz.
5+: O takımın 5'ten çok gol atacağını ifade eder. Takımın 7 gol atacağını tahmin ediyorsanız da 5+ olan orana tıklamanız yeterlidir.
Bir kuponda en az 1 maç skoru tahmininde bulunduğunuz takdirde maç sonucu ve/veya ilk yarı-maç sonucu tahmininde de bulunabilirsiniz.
  ÖZEL ETKİNLİK
Futbolda dönem dönem önemli maçlara 'özel etkinlikler' açılacaktır. Bu oyunlar değişebilmekle birlikte şu şekilde olacaktır.
- İlk Golü Kim Atar?
Bir maçta ilk golü hangi futbol oyuncusunun atacağı tahmin edilir.
- Son Golü Kim Atar?
Bir maçta son golü hangi futbol oyuncusunun atacağı tahmin edilir.
- Hangi Oyuncu Gol Atar?
Bir maçta gol atacak futbol oyuncusu tahmin edilir.
- İlk Golü Hangi Takım Atar?
Bir maçta ilk golü atacak futbol takımı tahmin edilir.
- İlk Golün Zaman Aralığı
Bir maçta atılacak ilk golün hangi zaman aralığında atılacağı tahmin edilir.
- Kırmızı Kart Olur mu?
Bir maçta kırmızı kart olup olmayacağı tahmin edilir.
- Penaltı olur mu?
Bir maçta penaltı olup olmayacağı tahmin edilir.
Vs...
Not: Yukarıda belirtilen oyunlar haricinde de özel etkinlik açılabilir.
Özel Etkinliğin adı oynanacak oyun için açıklayıcı olacaktır.
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 05/03/2015 tarih ve 58259698-255.01.02/638-1601 sayılı izni ile İnteltek İnternet Teknoloji Yatırım ve Danışmanlık Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 13/03/2015 (saat:00:00) - 13/05/2015 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, iddaa bayilerinden veya resmi elektronik bayilerden 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için 1 çekiliş hakkı) iddaa oyunu oynadıklarında, iddaa biletinin üzerinde yer alan, sistem tarafından her bilete özgü ve tek olarak üretilen barkod numarasının ilk 30 hanesini, ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgileri ile birlikte www.iddaa.com adresindeki “kuponum sağolsun” bölümü içerisindeki alana girerek veya cep telefonu ve tablet bilgisayarlardan “iddaa bilet sorgulama” uygulamasında ilgili biletin barkodunu okutup ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgilerini girerek (hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilmek suretiyle) katılabileceklerdir.

Resmi elektronik bayiler olan www.bilyoner.com, www.nesine.com, www.misli.com, www.oley.com, www.tuttur.com, www.birebin.com sitelerinden iddaa oyunu oynamış kişiler, her elektronik bayinin üyelerine sunduğu “kampanyaya katılmak istiyorum” butonuna, kampanya bitmeden 1 kez tıklayıp onay vermek koşulu ile herhangi bir işlem yapmadan otomatik olarak çekilişe katılacaktır.

Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 240.689,80 TL değerinde 2015 model Jeep Wrangler Rubicon 2.8 200HP 5AT 4X4 DİZEL, 5 adet 3.498,70 TL değerinde Samsung 55H6870 140 Ekran Curved Led TV, 50 adet 1.097,40 TL değerinde Apple Ipad Air 16 GB Wi-fi verilecektir. Çekiliş 29/05/2015 Saat:11.00'de Akro Tanıtım Org. Toplantı Salonu Çınar sk.No.15 4.Levent Beşiktaş -İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

18 yaşından küçükler, İnteltek çalışanları, tüm iddaa bayileri, elektronik bayilerin çalışanları ile Akro Tanıtım çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Aynı bilet numarasının 1’den fazla kullanılması durumunda ilk katılım dışındaki diğer katılımlar dikkate alınmayacaktır.

Elektronik bayiler üzerinden oynanmış biletlerin www.iddaa.com üzerinden girişi yapılması halinde “elektronik bayi üzerinden yapılan giriş” dikkate alınacak, www.iddaa.com’dan yapılan giriş mükerrer kabul edilerek çekiliş listesine dahil edilmeyecektir.

Kampanya kaydı yapılmadan ikramiye ödemesi yapılmış iddaa biletleri ile kampanyaya katılım yapılamaz. Ad soyad, adres bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımlar çekiliş listesine dahil edilmeyecektir. Çekiliş sonunda ikramiyenin teslim edilebilmesi için ikramiye isabet eden (iddaa ikramiyesi çıkmamış veya iddaa ikramiyesi çıkmış olsa dahi iddaa bayisinden iddaa ikramiyesi alınmamış) biletin ibrazı zorunludur. Ancak, ödemesi yapılmış, bayiye teslim edilmiş bilete çekiliş sonucunda ikramiye isabet etmesi halinde talihliden bileti ibraz etmesi istenmeyecek, söz konusu bilet İnteltek tarafından temin edilecektir. Resmi elektronik bayiler üzerinden oynanan oyunlarda biletin ibraz edilmesi istenmez. Resmi elektronik bayiler üzerinden yapılan katılımlarda, kampanya süresi bitmeden iddaa oyunu oynadıkları elektronik bayiye “sadece 1 kez katılım onayı” veren elektronik bayi üyesinin kampanya dönemi boyunca o elektronik bayiden yapmış olduğu tüm biletler için çekiliş hakları geçerli olacaktır. İptal edilen biletler ile yapılan katılımlar çekilişe dahil edilmeyecektir.

Biletin üzerindeki barkod numarasının veya bilet görselinin başta internet olmak üzere halka açık mecralarda yayınlanmaması, biletin kampanyaya kaydedilene kadar barkod numarasının kimseye söylenmemesi gerekmektedir. Biletin güvenliği bilet sahibinin sorumluluğundadır. Kampanya sürecinde toplanan bilgiler tanıtım ve iletişim amaçlı olarak İnteltek tarafından kullanılabilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çekiliş sonuçları 03/06/2015 tarihinde Posta gazetesinde ve www.iddaa.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır. Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Üyelik Bilgilendirmesi
Kuponunuz başarıyla oynanmıştır.
KAYDET
Kupona İsim Ver
KAYDET
Kuponunuzun Mail Olarak Gönderilmesini İster misiniz?
Gönder
Üyelik
Üye Girişi
İşleme devam edebilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.
E-Posta, Üye No, TC Kimlik No
Şifre
Üye No / E-posta Adresi veya Şifrenizi Yanlış Girdiniz!Lütfen tekrar deneyiniz
GİRİŞ
 
Üye Ol
Misli.com’a üye değilseniz anında ücretsiz üye olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz para transferi
Her ay 100'lerce canlı maç yayını
Kazancınızı 1 Saniyede çekin
MBS kuralına takılmadan tüm maçları Tek Maç oynayın
HEMEN ÜYE OL