At Yarışı Programı
Bahis Yap
Program
Resmi Sonuçlar
TJK TV
Yarış Yeri/Tarihi :
Bursa 20.10.2014
İstanbul 19.10.2014
Adana 19.10.2014
Bursa 20.10.2014
İzmir 20.10.2014
Ankara 21.10.2014
Adana 21.10.2014
Elazığ 22.10.2014
İstanbul 22.10.2014
Keeneland ABD 19.10.2014
Philadelphia ABD 20.10.2014
Philadelphia ABD 21.10.2014
Koşu Sayısı:
7 Koşu
Kum Pisti:
Normal
Çim Pist:
Çok Yumuşak 3,8
Hava:
Parçalı Bulutlu , 15 C
Nem Oranı:
56 %
Genel İstatistikler
1. KOŞU
SAAT 14:00
3 Yaşlı İngilizler
KV-7
EN İYİ GENEL : 1.12.69
EN İYİ PİST : 2.06.01
İKRAMİYE : 53.500,00 TL
2000 Kum
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Kum En İyi
KK
3y d e 60   U.POLAT   1 100 1111254435 54435 -
172
141 2.SASANİBEYİ KG KUL
3y a e 60 2-4 K.TOKAÇOĞLU   TS 5 92 1311113592 11352 2.08.43
17
69 3.MAGRİB SKUL
3y a e 58 0-1 G.YILDIZ   2 91 1-212114184 14184 -
14
85 4.TAMERLANO SKG SKUL SGK
3y a e 55 1-2 O.ÖZTÜRK   TS 6 55 7522448183 75248 -
7
72 5.AMARILLO KG DB SKUL
3y a d 54   A.SÖZEN   3 80 4223752314 34221 -
7
137 6.YOLARKADAŞIM KUL DB
3y a d 54 3-7 M.GÜNDÜZELİ   4 74 02135115 35115 -
14
(BU KOŞUDA İKİLİ,SIRALI İKİLİ BAHİS VARDIR) (1. ÇİFTE BU KOŞUDAN BAŞLAR.)
2. KOŞU
SAAT 14:30
2 Yaşlı İngilizler
Maiden
EN İYİ GENEL : 1.06.67
EN İYİ PİST : 1.12.74
İKRAMİYE : 24.500,00 TL
1200 Kum
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Kum En İyi
KK
2y d e 57   G.YILDIZ   TS 13 0 - - -
0
94 2.CELOSH KG KUL
2y d e 52   Z.OCAK   2 0 2 2 1.17.31
21
32 3.ELLEZ KG DB SKUL
2y a e 57 0-2 T.YILDIZ   5 14 809 0 -
14
125 4.FIRAT GOLD KG KUL DB
2y d e 57 0-10 M.GÜNDÜZELİ   TS 12 57 2222342222 3222 1.16.36
14
61 5.HOKKABAZ KG KUL
2y d e 53 0-3 D.KILIÇ   8 39 36463 366 1.18.69
14
59 6.JETLİHAN DB SKG SKUL SGK
2y d e 52 0-1 Ş.KARAMAN   6 14 709 9 -
52
27 7.ORKİNOS KG DB SKUL
2y d e 57   O.ÖZTÜRK   9 0 57 5 1.20.13
59
12 8.BRACKISH KG SKUL
2y d d 55 0-1 T.ALICI   1 0 8 - -
7
81 9.DOLCE VITA SKG SKUL SGK
2y d d 55   A.SÖZEN   11 0 42 4 1.15.75
7
2y d d 55   GÖKH.GÖKÇE   10 0 26 2 1.17.28
7
76 11.JANİCO KG KUL
2y d d 55   U.POLAT   7 46 542 2 -
10
19 12.MAGNESIA SKG SKUL SGK
2y d d 51   S.TIRPAN   3 0 58 5 1.18.64
7
7 13.RED RIDDLE KG KUL
2y d d 55   OĞUZ EREN   4 21 0586 5 -
14
Ekuriler: CELOSH ile JANİCO (BU KOŞUDA İKİLİ,SIRALI İKİLİ,ÜÇLÜ,PLASE,PLASE İKİLİ BAHİS VARDIR) (2. ÇİFTE,YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR.)
3. KOŞU
SAAT 15:00
2 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 5
EN İYİ GENEL : 1.26.18
EN İYİ PİST : 1.28.31
İKRAMİYE : 35.500,00 TL
1500 Çim
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Çim En İyi
KK
124 1.OCIUS KG DB SKUL
2y k e 57 1-6 O.İNCE   8 62 312272 32272 1.32.28
17
137 2.ERYN KG KUL
2y d d 55 2-4 G.YILDIZ   7 63 552112 55212 1.32.41
17
89 3.MADAM CORLEONE KUL DB SKG SGK
2y d d 55 0-3 D.YILDIZ   3 59 213525843 25843 1.32.71
17
2y d e 52 1-3 M.DEMİRBAŞ   4 55 4322321 42231 -
14
2y d e 54   K.TOKAÇOĞLU   6 53 14 - -
10
25 6.CHAMPS BLACK KG DB
2y d e 50   S.GÜLENYÜZLER   1 51 5561444 5614 -
17
16 7.KÜLÜNK AĞA KG KUL
2y d e 53 0-3 OĞUZ EREN   TS 9 54 91396 9 -
45
2y a e 55 1-1 U.POLAT   5 50 51 1 -
14
13 9.ZENYETTA GIRL KG SKUL
2y d d 51   T.YILDIZ   2 48 8563316 53316 -
19
(ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR.)
4. KOŞU
SAAT 15:30
2 Yaşlı İngilizler
Maiden
EN İYİ GENEL : 1.06.67
EN İYİ PİST : 1.12.74
İKRAMİYE : 24.500,00 TL
1200 Kum
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Kum En İyi
KK
53 1.ASİLBEY KG DB SKUL
2y a e 57   K.TOKAÇOĞLU   7 20 6878 8 -
59
141 2.BOND OF BROTHERS DB SKG SKUL SGK
2y d e 57 0-1 D.YILDIZ   TS 11 0 34 - -
14
93 3.HOSLİ DB
2y d e 57   İ.DİNAR   6 0 9 9 1.19.09
21
72 4.INDOCTRO KG SKUL
2y d e 57 0-1 H.ALTIN   TS 12 42 548462672 8 1.19.45
14
45 5.LEARN FAN KG SKUL
2y a e 53   M.DEMİRBAŞ   10 41 46483 643 1.17.63
52
2y k e 57   O.ÖZTÜRK   3 0 - - -
0
159 7.VİSKİ KG DB
2y d e 57 0-1 U.POLAT   8 42 424 42 -
14
2y a d 50   H.ALTUNKILIÇ   5 0 - - -
0
2y a d 55   M.ÇİÇEK   1 0 5 5 1.16.04
21
2y d d 51   V.KAPLAN   9 0 6 - -
24
32 11.LEYDİ İNTO KG KUL
2y d d 55   İ.H.KETME   4 26 9755 75 -
7
2y d d 55   A.SÖZEN   2 0 37 3 1.17.51
7
(BU KOŞUDA İKİLİ,SIRALI İKİLİ,ÜÇLÜ,PLASE,PLASE İKİLİ BAHİS VARDIR) (BEŞLİ GANYAN,3. ÇİFTE BU KOŞUDAN BAŞLAR.)
5. KOŞU
SAAT 16:00
3 Yaşlı Araplar
Handikap 15
EN İYİ GENEL : 1.23.82
EN İYİ PİST : 1.23.82
İKRAMİYE : 28.500,00 TL
1300 Çim
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Çim En İyi
KK
162 1.KİM TUTAR BENİ KG KUL DB
3y k e 54   A.KÜRÜNDÜK   8 72 1346625127 62512 1.25.41
21
84 2.YOLDAŞ KG KUL
3y k e 54 2-5 H.ALTIN   TS 10 64 412331 41231 1.25.47
14
3y k e 51   M.ÇİÇEK   4 58 51 1 -
17
3y k e 50   Z.OCAK   9 56 18 1 -
49
3y k e 50 0-1 D.YILDIZ   1 56 351 351 1.25.94
17
12 6.ATEŞNUR KG DB
3y a d 50   S.GÜLENYÜZLER   2 54 2581984145 28445 1.27.60
7
41 7.SELAYATLI KG KUL
3y k d 50 1-6 İ.DİNAR   7 52 222174 22174 1.26.80
7
3y k e 50 1-1 Ş.KARAMAN   6 50 531 51 -
17
9 9.HELENAZ KG SKUL
3y a d 46 0-3 O.YILDIZ   3 47 7605916859 91659 1.27.17
7
3y k e 50 1-5 Y.E. YÜKSEL   5 47 8153400 13400 -
28
(BU KOŞUDA İKİLİ,SIRALI İKİLİ,ÜÇLÜ,PLASE,PLASE İKİLİ BAHİS VARDIR) (DÖRTLÜ GANYAN,4. ÇİFTE BU KOŞUDAN BAŞLAR.)
6. KOŞU
SAAT 16:30
3 ve Yukarı İngilizler
KV-6
EN İYİ GENEL : 1.26.18
EN İYİ PİST : 1.28.31
İKRAMİYE : 45.500,00 TL
1500 Çim
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Çim En İyi
KK
157 1.ASLAN KRAL SKUL
4y d a 60   A.SÖZEN   5 102 3352223394 23394 1.28.74
7
49 2.DAVUTBEY DB SKG SKUL SGK
5y d a 60 1-7 D.YILDIZ   1 87 2615522225 22225 1.29.91
7
4y d a 60   M.GÜNDÜZELİ   4 112 0488321485 21485 1.29.06
12
81 4.ROBINHO KG KUL
5y d a 60 2-10 U.POLAT   3 100 9936346111 46111 1.29.88
7
6y d a 58 0-2 K.TOKAÇOĞLU   TS 7 114 9550757433 77433 1.28.96
20
4y d a 57 1-4 T.YILDIZ   2 59 4349321587 21587 1.31.07
10
4y d k 54 2-2 S.TIRPAN   6 89 2615-764060 21-460 1.30.89
113
(BU KOŞUDA İKİLİ,SIRALI İKİLİ,ÜÇLÜ BAHİS VARDIR) (ÜÇLÜ GANYAN,5. ÇİFTE BU KOŞUDAN BAŞLAR.)
7. KOŞU
SAAT 17:00
4 ve Yukarı Araplar
KV-7
EN İYİ GENEL : 2.00.01
EN İYİ PİST : 2.14.18
İKRAMİYE : 53.500,00 TL
2000 Çim
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Çim En İyi
KK
81 1.BAŞEFENDİ KG SKUL
8y d a 60 3-27 U.POLAT   TS 8 96 4914234833 14238 2.16.59
10
8y k a 60 2-5 Ç.OK   1 87 7000913331 13331 -
23
47 3.ALTINKILIÇ KG DB
6y d a 58 0-1 M.ÇİÇEK   7 80 9362081418 81418 2.25.78
5
68 4.BURUKKIZI KUL DB
6y a k 58 2-3 V.KAPLAN   TS 9 88 0020091182 09112 2.21.50
15
79 5.ÇÖLRÜZGARI KG SKUL
7y a a 58   GÖKH.GÖKÇE   2 98 7130741627 41627 -
17
7y k k 58 2-6 A.SÖZEN   3 112 7663531442 31442 -
9
51 7.ZARİFKIZ KG KUL
6y a k 58 4-12 O.Ş.İRTİŞ   4 83 1530974812 74812 2.18.20
23
6y a a 57 0-1 D.YILDIZ   5 94 6249272433 72433 2.16.75
5
135 9.HİSARBEY KG
8y a a 56   T.YILDIZ   6 118 3-320084776 84776 2.15.14
12
8y a a 56   İ.DİNAR   TS 10 85 3976488394 8-6-9-9-4 -
17
(BU KOŞUDA İKİLİ,SIRALI İKİLİ,ÜÇLÜ,PLASE,PLASE İKİLİ BAHİS VARDIR) (ÜÇLÜ GANYAN,6. ÇİFTE BU KOŞUDAN BAŞLAR.)
8. KOŞU
SAAT 17:30
4 ve Yukarı Araplar
Handikap 17
EN İYİ GENEL : 1.43.4
EN İYİ PİST : 1.43.4
İKRAMİYE : 44.000,00 TL
1400 Kum
Uzman yorumu
Kim kimi geçti
Galoplar
Sprintler
Tüm Galoplar
Tüm Performans
Blt.At İsmi
Yaş Orijin Kilo JK Jokey s/a st h Son 10 Yarış Son 5 Kum En İyi
KK
72 1.KOÇARLI KG SKUL
6y k a 59 4-10 A.KÜRÜNDÜK   5 99 6242020011 20011 1.37.54
25
94 2.SEÇKİNER KG DB
5y a a 57.5   S.ÖNCEL   1 98 3074132361 74721 1.36.66
18
53 3.SIRKAYA KG SKUL
5y a a 57.5 5-10 A.CAN İŞLEYEN   17 98 1220401798 40198 1.37.37
24
5y k a 60.5 3-19 İ.H.KETME   4 94 7350007795 30775 1.36.44
10
5y k a 53.5 1-4 R.CİHAN   16 90 3424174646 33474 1.36.54
17
81 6.ALLALEM KG DB
5y a k 54   V.KAPLAN   14 89 7400909184 99184 1.37.58
18
12 7.MIRAZBATUR KG DB
5y a a 58   D.YILDIZ   15 89 1268675176 75176 -
18
11 8.DOLUDİZGİN KG DB
5y k k 52.5   EDİZ ARSLAN   7 88 6207908459 20084 1.37.20
17
5y a k 53.5 4-15 M.DEMİRBAŞ   12 88 3135733232 73323 1.37.61
98
61 10.POWER KG
6y k a 57.5 0-2 S.ÇETİN   10 88 1987465874 74574 1.36.74
35
5y k a 57   M.ÇİÇEK   TS 18 87 1135043905 434-55 -
17
123 12.HASRETİMKAYA KG SKUL
5y a a 52 5-23 D.KILIÇ   6 77 0684750282 47522 1.38.07
7
7 13.ASİLKAN KG DB
7y k a 51 1-2 T.YILDIZ   2 75 3360828906 31238 1.38.83
14
8 14.KAĞIZMAN KG KUL DB
4y d a 50 0-4 OĞUZ EREN   13 74 4064693704 06934 -
7
15 15.BEYAZATLI KG KUL DB
6y k a 50 1-15 S.TIRPAN   9 72 7123899800 99800 1.37.72
59
4y d a 50   İ.DİNAR   3 70 8983268980 26880 1.39.79
7
5 17.ATİKKIZ KG SKUL
5y k k 46   O.YILDIZ   8 70 2725833600 27230 1.37.99
14
13 18.AHLATLI KG DB
7y k a 50   O.İNCE   11 69 0404340099 40099 1.37.37
59
Ekuriler: HİLVAN GÜZELİ ile TOYDEMİR BATUR (BU KOŞUDA TABELA,TABELA SIRASIZ,İKİLİ,SIRALI İKİLİ,PLASE,PLASE İKİLİ BAHİS VARDIR)


Üyelik Bilgilendirmesi
Kuponunuz başarıyla oynanmıştır.
Üyelik
Üye Girişi
İşleme devam edebilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.
E-Posta, Üye No, TC Kimlik No
Şifre
Üye No / E-posta Adresi veya Şifrenizi Yanlış Girdiniz!Lütfen tekrar deneyiniz
GİRİŞ
 
Üye Ol
Misli.com’a üye değilseniz anında ücretsiz üye olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz para transferi
Her ay 100'lerce canlı maç yayını
Kazancınızı 1 Saniyede çekin
MBS kuralına takılmadan tüm maçları Tek Maç oynayın
HEMEN ÜYE OL