Yardım

İDDAA
BAHİS ARAÇLARI
AT YARIŞI
Banka İşlemleri
Nasıl Para Yatırılır?
 Nasıl para yatıracağım?

Nasıl para yatıracağınızı öğrenmek için tıklayınız.

 Para yatırırken komisyon öder miyim?
Misli.com'a internet bankacılığı ile para yatırırken banka komisyonunuz sizin yerinize biz öderiz, siz hiçbir şekilde komisyon ödemezsiniz. Mobil ödeme, bazı bankaların ATM’leri ve PTT merkezlerinden ödeme yaparken kurumlar tarafından alınan komisyon üyelerimiz tarafından ödenir.
 Para yatırma kanalları nelerdir?
Anlaşmalı olduğumuz bankaların internet şubelerini kullanarak nasıl ödeme yapılır?
Eğer anlaşmalı olduğumuz bankalardan biriyle çalışıyorsanız ilgili bankanın internet şubesi vasıtasıyla veya şubeden yapacağınız yoluyla Misli.com’daki hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapacağınızı öğrenmek için tıklayınız ve ilgili demoları görüntüleyin.

Diğer Bankalardan EFT nasıl yapabilirim?
Eğer anlaşmalı olmadığımız bir banka ile çalışıyorsanız Misli.com’daki hesabınıza para yatırmak için istenen bilgilerinizi aşağıda örnekte olduğu gibi doldurmalı ve açıklama kısmına sadece Misli.com üye numaranızı yazarak EFT yapabilirsiniz.
Örnek:
Misli Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş.
Yapı Kredi Bankası
Levent Özel Bankacılık Merkezi (Levent OBM)
Şube Kodu: 843
Hesap No: 02864545
IBAN: TR68 0006 7010 0000 0002 8645 45

ATM ile nasıl ödeme yapılır?
Hangi bankaların ATM’lerini kullanarak para yatırabileceğinizi ve ilgili bankaların ATM’lerinden nasıl para yatırılabileceğini öğrenmek için tıklayınız.

Mobil Ödeme ile nasıl ödeme yapılır?
1.Öncelikle ana sayfada üst menüde yer alan “ Para Yatır” bölümüne, daha sonra ise TurkcellMobilÖdeme ve AveaMobilÖdeme bölümüne tıklamanız gerekmektedir.
2.Karşınıza gelen formda istenen bilgileri doldurarak ödemenizi kısa sürede yapabilirsiniz.

PTT kanalıyla nasıl ödeme yapılır?
1.Online ödeme yapabileceğiniz en yakın PTT şubesini bulun. Online PTT listesini görmek için tıklayın.
2.Ödeme yaparken para yatıracağınız Misli.com üye numarasını ve ad-soyad bilgisini belirtin.
3.PTT aracılığı ile yapacağınız ödemeler için PTT tarafından 2,5 -TL işlem ücreti alınmaktadır. Yatıracağınız miktarı ve PTT tarafından talep edilen işlem ücretini ödeyin.
4.PTT tarafından verilen belge üzerinde; üye numaranızı, üye adı ve soyadınızı, tutarı kontrol ederek, evrakı saklayın.
 Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyum?
Spor Müsabakalarına Dayalı Sabit İhtimalli ve Müşterek Bahis Oyunları Uygulama Yönetmeliği 31. Madde gereği Misli.com'a kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.
 Misli.com'un anlaşmalı bankalarından birini kullanmıyorum, ne yapmalıyım?
Müşterisi olmasanız dahi; Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank ATM’lerinden ücretsiz, Türkiye İş Bankası ATM’leri, Turkcell Mobil Ödeme, Avea Mobil Ödeme ve PTT kanalıyla işlem ücreti ödeyerek Misli.com’a para yatırabilirsiniz.

Eğer anlaşmalı olduğumuz bankalardan biriyle çalışmıyorsanız, çalıştığınız bankadan
Misli Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş.
Yapı Kredi Bankası
Levent Özel Bankacılık Şubesi (Levent OBM)
Şube Kodu: 843
02864545 nolu hesaba

IBAN: TR680006701000000002864545

Açıklama kısmına sadece Misli.com üye numaranızı yazarak EFT yapabilirsiniz.

Para yatırmak için tıklayınız .

 EFT yaparken nelere dikkat etmeyelim?
EFT ile ödeme yapıyorsanız;

a. Alıcı İsmi alanına;
MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI VE YAYINCILIK A.Ş. yazılmalı.
b. Açıklama kısmına 8 haneli Misli.com üyelik numaranızı yazın. Örn: 31234567
c. Hesap Numarası alanında;
Banka bilgisi » Yapı Kredi Bankası seçilmeli
İl bilgisi » İstanbul seçilmeli
Şube bilgisi » Levent Özel Bankacılık Merkezi (Levent OBM)
Şube Kodu » 843 seçilmeli
Hesap Numarası » 02864545 yazılmalı

IBAN: TR680006701000000002864545
 Yaptığım EFT Misli.com hesabıma geçmedi, ne yapmalıyım?
a.Yaptığınız EFT hesabınıza geçmediyse öncellikle alıcı kısmına doğru hesap numarasını girdiğinize, alıcı kısmına Misli Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. yazıldığına ve açıklama kısmına 8 haneli Misli.com numaranızı yazdığınıza emin olun.

b. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra dekontunuzun fotokopisi ile destek@misli.com 'a mail atınız veya 0850 220 33 66 numaralı ALO MİSLİ hattını arayabilirsiniz.
 EFT için ne kadar ücret ödeyeceğim?
Bankaların EFT menüleri birbirinden farklı olup, minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir. Bankanızın müşteri hizmetleri, şube ve internet sayfalarından bilgi alabilirsiniz.
 Misli.com'a para gönderdim; ancak hesabıma geçmedi. Ne yapmalıyım?
Misli.com’a yaptığınız para transferine ait olan dekontunuzu destek@misli.com adresine gönderin ya da 0850 220 33 66 nolu ALO MİSLİ hattını arayabilirsiniz.
 Para gönderirken üye numaramı yanlış girdim, hatalı aktarım oldu. Ne yapmalıyım?
Yapmış olduğunuz ödeme işlemine ait banka/ATM/PTT dekontunu ve hatalı aktarımın yapıldığı üye numarasını destek@misli.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hatalı durum kısa sürede düzelecektir.
 Hafta sonu veya tatil günlerinde para yatırma işlemi gerçekleşebilir mi?
Hafta sonu veya tatil günlerinde de para çekme işlemi yapabilirsiniz. Eğer anlaşmalı bankalarımızdan birine para çekme talebi yaptıysanız hafta sonu olsa bile paranız hesaba geçer eğer anlaşmalı olmadığımız bir bankaya para çekme talebi yaptıysanız işleminiz ilk iş günü gerçekleşir.
 Mobil Ödeme nasıl yapılır?
Turkcell ve Avea ön ödemeli hat sahipleri Mobil Ödeme ile hesaplarına para yatırabilirler. Mobil Ödeme ile para yatırmak için Tıklayınız ya da Alo Misli 0850 220 33 66 arayınız.
Nasıl Para Çekilir?
 Para çekme işlemlerimde komisyon öder miyim?
Misli.com'da yapacağınız para çekme işlemlerinde, banka komisyonunuzu sizin yerinize biz öderiz, siz hiçbir şekilde komisyon ödemezsiniz.
 Nasıl para çekeceğim?
Hemen ana sayfadaki PARA ÇEK ya da “Hesabım/Kuponlarım” bölümünden Para Çek linkini tıklayın. Önceden belirlediğiniz hesabınızı seçin, dilediğiniz tutarı belirtin ve kaydet tuşuna basın. Tutar en kısa sürede hesabınıza aktarılacaktır. Anlaşmalı Bankalarımıza yaptığınız 3.000.-TL ve altındaki talepler haftanın 7 günü, gece 24.00’e kadar Misli.com farkıyla 15 Dakika içerisinde banka hesabınıza ödenir.

Eğer bir hesap numarası tanımlamadıysanız hemen “Hesabım/Kuponlarım” bölümünden Banka Hesaplarım linkini tıklayın ve bilgileri doğru olarak doldurduğunuzdan emin olun.

Hesap Adı : Hesabınızı daha sonra hatırlayabilmeniz için Lütfen bir isim tanımlayın.
Örn: Garanti1
Banka : IBAN bilgilerinizi girdiğinizde Bankanızın İsmi otomatik olarak gelecektir.
IBAN : Türkiye IBAN’ı 26 haneden oluşmaktadır. İlk 2 hane (TR) ülkemizin uluslararası kodu olan TR’dir. İzleyen 2 hane kontrol basamaklarını (33)oluşturmakta ve IBAN’ın doğrulanmasında kullanılmaktadır. Sonraki 5 hane banka kodunu (0006 1) ifade etmektedir. Rezerv olarak ayrılan alan (0) tek basamaklı olup, değiştirilene kadar sıfır olarak kabul edilmiştir. Son 16 hane ise (05 1978 6457 8413 26 ) banka hesap numarasını belirtmektedir. ÖRNEK IBAN : TR33 0006 1005 1978 6457 8413 26
 Para çekme limiti ne kadardır?
Para çekme limiti en az 1 TL 'dir.
 Para çekerken nelere dikkat etmeliyim?
Para çekerken girdiğiniz hesabın adınıza kayıtlı olduğundan ve hesap numarasının doğruluğundan emin olunuz.
 Hafta sonu veya tatil günlerinde para çekme işlemi gerçekleşebilir mi?
Hafta sonu veya tatil günlerinde de para çekme işlemi yapabilirsiniz. Eğer anlaşmalı bankalarımızdan birine para çekme talebi yaptıysanız hafta sonu olsa bile paranız hesaba geçer eğer anlaşmalı olmadığımız bir bankaya para çekme talebi yaptıysanız işleminiz ilk iş günü gerçekleşir.
 Para çekme taleplerimi ayrı ayrı kendi adıma kayıtlı olan hesaplara isteyebilir miyim?
Para çekme taleplerinizi adınıza kayıtlı olan farklı hesap ve başka bankalara da isteyebilirsiniz.
 Farklı banka hesapları nasıl eklerim?
Misli.com’daki hesabınıza giriş yaptıktan sonra “HESABIM/KUPONLARIM” butonuna, daha sonra ise “Banka Hesaplarım” bölümüne tıklayın. Karşınıza gelen YENİ HESAP EKLE formunda istenen bilgileri doldurarak farklı bir banka hesabı ekleyebilirsiniz.
 Para çekme talebim gerçekleştirilmedi. Ne yapmalıyım?
Eğer para çekme talebiniz gerçekleştirilmediyse destek@misli.com'a mail atınız veya 0850 220 33 66 numaralı ALO MİSLİ hattını arayabilirsiniz.
 IBAN nedir?
IBAN uluslararası bir banka hesap numarası standardıdır. Para transferine konu olabilecek hesaplar için üretilen IBAN en fazla 24 alfanumerik karakterden oluşmaktadır. İlk 2 hane ülke kodu, izleyen 2 hane kontrol karakteri olup sonraki karakterler ise her ülkenin kendi kararlaştıracağı standart müşteri hesap numarası için ayrılmıştır.

Örnek: TR330006100519786457841326
 IBAN kullanmak zorunda mıyım?
Bankadan yapılacak her türlü para transferleri için 01.01.2010 tarihi itibari ile IBAN kullanımı zorunlu olmuştur. 01.01.2010 tarihinden itibaren Misli.com hesabınızdan banka hesabınıza yapacağınız para transferlerinizde de IBAN kullanımı zorunlu hale gelmiştir. IBAN bilginiz olmaması halinde hesabınıza yapmak istediğiniz para transferiniz gerçekleştirilememektedir.
 IBAN Hakkında Yasal Dayanak Var mıdır?
IBAN Hakkında Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından çıkartılmış 19 Aralık 2009 Cumartesi gün ve Resmî Gazete Sayı: 27437 sayılı Tebliğ yayınlanmıştır.
ULUSLARARASI BANKA HESAP NUMARASI HAKKINDA TEBLİĞDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ (SAYI: 2009/10)

MADDE 1 – 10/10/2008 tarihli ve 27020 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan 2008/6 sayılı Uluslararası Banka Hesap Numarası Hakkında Tebliğin 7 nci maddesinin birinci fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. "(1) Avrupa Ekonomik Alanında yer alan ülkelerdeki hesaba yapılan para transferlerinde alıcıya ait IBAN’ın doğrulanması ve kullanılması zorunludur. Ancak, bankalar ile yurt dışında sınır ötesi ödemeleri gerçekleştiren kuruluşlar arasında kendi nam ve hesaplarına gerçekleştirilen işlemler ile talep edilmesine rağmen müşteri tarafından alıcıya ait IBAN’ın bildirilmeyeceğine ilişkin müşterinin beyanının alındığı işlemlerde bu zorunluluk aranmaz. "

MADDE 2 – 2008/6 sayılı Uluslararası Banka Hesap Numarası Hakkında Tebliğin 7 nci maddesinin dördüncü fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. “(4) EFT Sistemi aracılığı ile hesaba yapılan para transferlerinde, talep edilmesine rağmen müşteri tarafından alıcıya ait IBAN’ın bildirilmeyeceğine ilişkin müşterinin beyanının alındığı işlemler hariç olmak üzere, alıcıya ait IBAN’ın doğrulanması ve kullanılması zorunludur.”

MADDE 3 – 2008/6 sayılı Uluslararası Banka Hesap Numarası Hakkında Tebliğ’e aşağıdaki Geçici 1 inci madde eklenmiştir.
“GEÇİCİ MADDE 1 – (1) Yurt dışındaki bankaların ve diğer finansal kuruluşların bankalarda bulunan hesaplarından yapacakları para transferlerinde 1/1/2012 tarihine kadar IBAN’ın kullanılması zorunlu değildir.”

MADDE 4 – Bu Tebliğ 1/1/2010 tarihinden itibaren yürürlüğe girer.

MADDE 5 – Bu Tebliğ hükümlerini Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı yürütür."

Kaynakça: http://www.tbb.org.tr/tr/Tuketiciler/IBAN.aspx
 IBAN bilgimi nasıl öğrenebilirim?
IBAN’ı hesabınızın bulunduğu banka şubesinden, çağrı merkezinden veya bankanın internet sitesindeki hesaplarımdan öğrenebilirsiniz. Örnek bir Türkiye IBAN’ı aşağıda gösterilmiştir:
ÖR: TR330006100519786457841326
 IBAN bilgimi nasıl güncelleyebilirim?
IBAN bilginizi “Hesabım/Kuponlarım” Menüsü altındaki Banka Hesaplarım bölümünden güncelleyebilirsiniz. 
Bankanızdan ya da internet bankacılığı ekranlarından hesabınıza ait 26 haneli Uluslararası Banka Kodunu (IBAN) öğrenerek aralarında boşluk bırakmadan tanımlayınız.
 IBAN Numarası yanlış bildirilirse Ne Olur?
IBAN numarasının bildirilmesi ve doğruluğu müşteri sorumluluğundadır. Hata ve unutmalarda aksaklıkları önlemek için “Hesabım” Menüsü altındaki Banka Hesaplarım bölümünde hem hesap numaranızı hem de IBAN numaranızı kontrol ederek güncelleyiniz.
1 Saniyede Nasıl Para Çekilir?
 “1 Saniyede Çek” ile nasıl para çekeceğim?
Ana sayfada yer alan Para Çek butonundan ya da “Hesabım” bölümünden “Para Çek” sekmesinden ”1 SANİYEDE ÇEK” ile kazancınızı önceden belirlediğiniz Garanti Bankası hesabınıza anında çekebilirsiniz.

“1 Saniyede Çek” ile para çekebilmeniz için “Hesabım / Kuponlarım” menüsü altında yer alan “Banka Hesaplarım” bölümünde Garanti Bankası’na ait en az 1 adet IBAN bilginizin tanımlı olması gerekmektedir.

“Hesabım / Kuponlarım” menüsü altında yer alan “Banka Hesaplarım” bölümünden “Yeni Hesap Ekle” ile Garanti Bankası’na ait hesap bilgilerinizi tanımlayabilirsiniz.
 “1 Saniyede Çek” için herhangi bir ücret ödeyecek miyim?
Bu işlem tamamen ücretsizdir.
 “1 Saniyede Çek” ile minimum ne kadar para çekebilirim?
"1 Saniyede Çek" ile tek seferde minimum 20 TL çekebilirsiniz.
 “1 Saniyede Çek” ile maksimum ne kadar para çekebilirim?
"1 Saniyede Çek" ile tek seferde maksimum 10.000 TL çekebilirsiniz.
 "1 Saniyede Çek" ile aynı gün içersinde kaç defa para çekebilirim?
"1 Saniyede Çek" ile aynı gün içersinde en fazla 3 kez başarılı para transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 "1 Saniyede Çek" ile en son hangi tarihlerdeki kazancımı çekebilirim?
“1 Saniyede Çek” ile son 15 gün içinde oynayıp kazandığınız kuponların toplam ikramiyesinin maksimum 10.000 TL kadarını çekebilirsiniz.
 "1 Saniyede Çek" limitim nasıl belirlenmektedir?
Örneğin; Misli.com'da bakiyenizin 1500 TL olduğunu, bu tutarın 500 TL’sinin Misli.com’da şans oyunları oynamak üzere yatırdığınız olduğunu, 1000 TL’nin ise oynadığınız şans oyunlarından kazandığınız ikramiye olduğunu farz edelim. Bu durumda “1 Saniyede Çek” limitiniz 1000 TL görünecektir. Çünkü kazandığınız ikramiye 1000 TL’dir.
 Para çekme talebim gerçekleştirilmedi. Ne yapmalıyım?
Eğer para çekme talebiniz gerçekleştirilmediyse destek@misli.com'a mail atınız veya 0850 220 33 66 numaralı ALO MİSLİ hattını arayabilirsiniz.
İkramiye Nasıl Alınır?
 İkramiye kazandığımı nasıl öğreneceğim?
Kazandığınız ikramiyeyi “Hesabım /Kuponlarım” bölümünden veya sisteme kayıtlı mail adresinize gelecek olan bilgi mesajından öğrenebilirsiniz.
 Kazandığım ikramiye ne kadar zaman içinde Misli.com’daki hesabıma yatacak?
Kazandığınız ikramiye, ilgili kupondaki maçların tamamı Spor-Toto Teşkilatı tarafından resmi olarak sonuçlandırıldığında, Misli.com’daki hesabınıza yansıyacaktır.
 Kazandığım ikramiyeyi nasıl alacağım?
Öncelikle para çekme talebinde bulunmanız gerekmektedir. Daha sonra kazandığınız ikramiye Misli.com tarafından sizin adınıza kayıtlı olan banka hesabınıza yatırılır.
 İkramiye üzerinden bir kesinti olacak mıdır?
Kazanılan ikramiye 3.244 TL'nin altında ise “Veraset ve İntikal Vergisi”nden muaf tutulmaktadır. İkramiye bu rakamın üstünde ise 3.244 TL'den fazla olan kısmı için %10’luk “Veraset ve İntikal Vergisi” uygulanır.

Örnek:100 TL’lik bir kuponun 5.100 TL kazandırdığını farz edelim. Buna göre; 5.100 – 3.244 = 1856 TL’lik kısım vergilendirilecektir. 1856TL’nin % 10’u 185,6 TL eder. Böylece, başlangıçtaki 5.100 TL’lik ikramiyemizin 185,6 TL’si vergilendirilir ve hesaba geçecek ikramiye 4.914,4 TL olur.
 Kazandığım ikramiyeyi adıma kayıtlı olmayan başka bir hesaba isteyebilir miyim?
Hayır, isteyemezsiniz. Spor Toto Teşkilatı’nın yönetmeliği gereği kazandığınız ikramiyeye adınıza kayıtlı olmayan başka bir hesaba isteyemezsiniz. Kazanılan ikramiye mutlaka adınıza kayıtlı bir hesaba yatırılır.
4 TL ile 500.000,00 TL kazandırıyor.
Bu Kupon 41 Kez Oynandı.
Bu kampanya Misli Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. adına MPİ’nin 20.09.2017 tarih ve 58259698-255.01.02-E.3199 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 22.09.2017 SAAT: 00:01 – 22.11.2017 SAAT: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde www.misli.com internet sitesine giren ya da misli.com mobil uygulamasını indiren misli.com üyelerine uygulama üzerinden kampanyaya katıl butonuna bastıktan sonra 3 TL ve katları tutarında ( her 3 TL ye bir çekiliş hakkı) yaptıkları iddia kuponlarına çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 30.11.2017 tarihinde, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Şişli / İstanbul (Toplantı Salonu) adresinde saat 11:00’ da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Çekilişte 5 Kişiye 8.181,82 TL değerinde Tayland / Phuket Seyahati (4 Şubat- 11 Şubat aralığında kullanılacak şekilde - Türk Hava Yolları ile İstanbul - Bangkok / Phuket - İstanbul Parkurunda Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti - Havalimanı / Otel / Havalimanı Transferleri - 4*Swiss Hotel Patong, Phuket Konaklama ,Öğle ve Akşam Yemekleri servis bedelleridir.) ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler, 03.12.2017 tarihinde Fotomaç Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanyaya misli.com internet sitesine giriş ve Misli.com mobil uygulamasını indirmek ücretsizdir. Kampanya süresince oynanan tüm iddaa kuponları çekilişe dahil edilecektir. Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. İptal edilen kuponlar çekilişe dahil edilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihinde misli.com üyeliğinin aktif olması gerekmektedir. Üyeliğini iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Misli Puan ile yapılan iddaa kuponları kampanyaya dahildir.

Seyahat ikramiyeleri talihli dahil çift kişiliktir. Seyahat ikramiyelerini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat İstanbul havalimanında başlayıp, İstanbul havalimanında bitecektir. İstanbul’a kadar ulaşım masrafları, Vize ve Pasaport işlemleri talihliye aittir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Misli Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. çalışanları, Hedef Çekiliş çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Üyelik Bilgilendirmesi
Kuponunuz başarıyla oynanmıştır.
KAYDET
KAYDET
Kupona İsim Ver
KAYDET
Kuponunuzun Mail Olarak Gönderilmesini İster misiniz?
Gönder
Üyelik
Üye Girişi
İşleme devam edebilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.
E-Posta, Üye No, TC Kimlik No
Şifre
Üye No / E-posta Adresi veya Şifrenizi Yanlış Girdiniz!Lütfen tekrar deneyiniz
GİRİŞ
 
Üye Ol
Misli.com’a üye değilseniz anında ücretsiz üye olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz para transferi
Her ay 100'lerce canlı maç yayını
Kazancınızı 1 Saniyede çekin
MBS kuralına takılmadan tüm maçları Tek Maç oynayın
HEMEN ÜYE OL
Takım Seçimi
Sayın Üyemiz

Tuttuğunuz takımı desteklemek ve sürpriz hediyeler kazanmak için lütfen takım seçiniz.
Takımınız :
  Seçiniz

Gönder
Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
4.4. Üye tarafından siteye yüklenen içerik,

4.4.1. Üye, Web Sitesi’ndeki her türlü sohbet, dosya paylaşımı ve kendi rızası ile oluşturduğu tüm kişisel profil bilgilerinin başkaları tarafından görüntülenmesini kendi rızası ile kabul etmiştir. Bu bağlamda Web Sitesi’nde yer alan ilgili platformlarda üçüncü kişiler ile yapılan sohbet ten ve paylaşılan yazı, sembol, resim v.b. içerikten kaynaklanan üçüncü kişi taleplerinden hiçbir şekilde MİSLİ sorumlu tutulamaz.

4.4.2. Üyenin kendi rızası ile Web Sitesi’ne yüklediği görsel, yazı ve içerik Üye İçeriği olarak tanımlanmış olup, Üye, Web Sitesi’nde yer alan platformlarda ve sohbet odalarında paylaştığı Üye İçeriği’nin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) da dahil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere her türlü yasal mevzuat hükümlerini ihlal etmeyeceğini, aksi takdirde doğacak her türlü sorumluluğun kendisine ait olacağını ve MİSLİ’nin ya da üçüncü kişilerin uğradığı her türlü zarardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

4.4.3. Üye tarafından paylaşılan içeriğin hakaret, müstehcen, kötü niyetli, küçük düşürücü, kötü niyetli, üçüncü kişilerin haklarını ihlal edici v.b. unsurlar taşıması ve yasal mevzuata aykırılık teşkil etmesi halinde MİSLİ herhangi bir zamanda ve herhangi bir neden göstermek zorunda olmaksızın Üye’ye bilgi vermeden bu içerikleri yayından kaldırabilir.

4.4.4. Üye, Üye İçeriği’ni Web Sitesi’nde paylaşması ile birlikte bu içeriklerin tasarımına veya sair eser niteliğindeki hususlara ilişkin tüm materyal üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan kaynaklanan devredilebilir tüm mülkiyet haklarını ve mali hakları (işleme, çoğaltma, yayma, temsil, umuma arz) herhangi bir bedel talep edilmeksizin yer sınırlaması olmaksızın ve süresiz olarak MİSLİ’ye devretmiş olacağını taahhüt etmektedir. İşbu taahhüt Sözleşme kapsamında tesis edilen Taraflar arasındaki diğer taahhütlerden bağımsız bir taahhüt olarak Sözleşme feshinden ve/veya sona ermesinden sonrada Taraflar arasındaki yürürlüğünü devam ettirecektir.

4.4.5. Üye Web Sitesi’nde yer alan platformlara kendi isteği ile giriş yaptığını ve paylaştığı içerikten doğrudan tek sorumlu olduğunu ve aşağıda yer alan ve bunlarla sınırlı olmaksızın yasaklanmış eylemlerde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

  • Bilgisayar sistemlerinin güvenliğini tehdit eden her türlü içeriği ve/veya sistemi yüklemek,
  • Diğer üyeleri rahatsız ve taciz etmek veya başka birisinin tacizine destek olmak,
  • Diğer üyeleri tehdit, hakaret ve iftira edici davranışta bulunmak,
  • Yasadışı faaliyetleri teşvik edici faaliyette bulunmak ve içerik yayınlamak,
  • Kısıtlanmış veya parola korumalı sayfalar ve linkler paylaşmak,
  • Diğer üyelerden ticari veya yasadışı amaçlar için parola veya kişisel kimlik bilgilerini istemek,
  • Irkçılığı, bağnazlığı, herhangi bir birey ya da gruba karşı nefreti ve fiziksel zarar verilmesini teşvik eden içerik yayınlamak.
  • Her çeşit pornografik veya açıkça cinsellik arz eden maddeleri görüntülemek
  • Önceden tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın; yarışma, bahis, takas, reklamcılık veya piramit şemaları gibi ticari aktiviteler ve/veya satışlar yapmak
  • Yürürlükteki ve ileride yürürlüğe girecek her türlü mevzuat kapsamında yasak olan her türlü faaliyette bulunmak
Kabul Ediyorum
Mevzubahis'te Paylaş

Kuponunuz Mevzubahis'te paylaşılmıştır.
İptal süresi dolduktan sonra kuponunuz Mevzubahis'te paylaşılacaktır.

Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

KAPAT