Gizlilik

İDDAA
BAHİS ARAÇLARI
AT YARIŞI
GİZLİLİK
MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ olarak; www.misli.com ve dolayısıyla şirket platformlarımızda üyelerimize ait tutulan kişisel veri ve bilgilerin korunması ve muhafazasında kullanılacak olan gizlilik ilkelerimiz aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Gizlilik ilkeleri; tarafımıza Web sitesi aracılığı ile ilettiğiniz kişisel bilgilerle ilgili olarak, kullanıcı üye ve Şirket ilişkilerini düzenlemek ve bilgilerin kullanım şekil ve şartları hakkında bilgilendirme amaçlı olarak tespitler yapılmaktadır.

Tanımlamalar;
Kişisel Veri: Bir gerçek kişinin tanınmasını sağlayan başta fiziksel, ruhsal, ekonomik, sosyal ve kültürel kimliğine ait verilerle, tanınmasına yarayan diğer tüm veriler kişisel verilerdir.
Kişisel Verilerin İşlenmesi: Kişisel Verilerin otomatik yollarla veya diğer herhangi bir biçimde toplanması, kaydedilmesi, organize edilmesi, depolanması, uyarlanması veya değiştirilmesi, açıklanması, yayınlanması veya diğer herhangi bir şekilde kullanılması ve kamunun öğrenebileceği hale getirilmesi, özel bir düzenlemeye veya kombinasyona tabi tutulması, silinmesi veya yok edilmesine ilişkin yürütülen operasyonlardır.
Abone/Üye: Sürekli bir hizmete ilişkin olarak bir hizmet sağlayıcı ile sözleşme ilişkisine giren gerçek veya tüzel kişilerdir.
Üçüncü Kişi: Verileri işlenen Üyeler, Misli Web sitesi, Misli AŞ ve bunların çalışanları ile doğrudan veya dolaylı olarak kontrolü altında olan kişiler dışındaki gerçek veya tüzel kişiler, kamu otoriteleri veya diğer herhangi bir organdır.

Baştan Belirtelim;
Kullanıcıların, misli.com platformlarını kullanmaya başlaması, gizlilik ilkelerini kabul ettiğini göstermektedir.

Gizlilik ilkeleri olarak tarafınıza sunulan şartları kabul etmiyorsanız, misli.com platformlarına üyelik için başvurulan kanallardan başvuru yapmayınız, www.misli.com web sitemizde yer alan kişisel bilgilerinizin temini için hazırlanan alanları doldurmayınız. Üyeliğinizin başlatılması için gerekli genel bilgilerin misli.com platformlarında belirtilmemiş olması durumunda ise üyemiz olamayacağınızı üzülerek bildiririz.

Misli AŞ ve Misli platformlarından, www.misli.com web sitemizin başka siteler ile link bağlantıları bulunduğunu ve bahsi geçen gizlilik ilkelerinin sadece www.misli.com adresli web sitemizde uygulanacağını, link bağlantısı bulunan diğer sitelerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluğumuz bulunmadığını hatırlatmak isteriz.

Kişisel Veriler
MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ , üyelik esnasında İsim-Soyad, İrtibat telefonu, Adres, e-mail adresi gibi oldukça genel kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Anılan bilgilerin temini için hazırlanan sahalara girilen bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olduğunu farzederek kaydınız gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz, tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti altına alabilmek için her türlü araştırma ve sorgulama hakkını saklı tutmaktadır.

Kişisel bilgileriniz MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ tarafından kullanıcı istatistiklerinin oluşturulmasında, üye kaydınızın ve (hesabınızın) oluşturulmasında, kişisel üye profilinizin çıkarılmasında, kişisel bilgilerinize uygun olan promosyon önerilerinin size sağlıklı bir biçimde iletilmesinde kullanılacaktır. Ayrıca bu bilgiler herhangi bir izin, onay vs.ye gerek kalmadan her türlü reklam ve tanıtıcı materyal içeriğinde kullanılabilecektir.

MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ üye kullanıcılarına periyodik olarak duyurulmasını uygun gördüğü; esaslı hizmet değişikliklerini, yeni getirilen özellikleri, teknik konularda gerçekleştirilen yenilikler ve düzeltmeler ile ürün ve hizmetlerindeki diğer bilgileri gönderecektir.

MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ size iletilmesini arzu etmediğiniz bilgilerin gönderimini durdurucaktır. E-posta ile duyuruları almak istemeyen üyelerimizin e-postada bulunan “üyelikten ayrıl” butonuna tıklamaları yeterli olacaktır.

Diğer Kayıtlar
Hesap hareketleriniz ve oynadığınız oyunlara ilişkin bilgiler elektronik ortamda Şirketimiz tarafından kaydedilmektedir. Ayrıca size sağladığımız hizmetleri geliştirmek amacı ile kayıtlarınızda gerçekleşen her türlü hareket tarafımızca görüntülenmekte ve izlenmektedir.

Çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmeler aldığınız hizmetle ilgili olarak ortaya çıkabilecek olası sorunların derhal çözümünü sağlayabilmek amacı ile kaydedilebilir, ayrıca bu kayıtlar münhasıran şirketimiz eğitimlerinde kullanılabilecektir.

Bilgilerin Saklanması ve Muhafazası
MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ kişisel bilgilerinizi itina ile koruyacak ve üçüncü şahıslara kullanım için ifşa etmeyecek ve/veya satmayacaktır. Kişisel bilgiler, halka açık olmayan özel bir elektronik ortam datası içinde muhafaza edilecektir.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgiler ancak şirketimizin de bünyesinde yer aldığı, MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ ve grup şirketleri içerisinde yer alan diğer şirketler, bu şirketlere bağlı iştirakler ve iş ortakları olarak baglantılı bulunan şirketlerde kullanılabilir.

MİSLİ ELEKTRONİK ŞANS OYUNLARI&YAYINCILIK AŞ kişisel bilgilerinizi asağidaki gereklilikler olmadıkça ifşa etmeyeceğini taahhüt eder;

• Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanımı,

• Yürürlükte olan kanun, ilgili mevzuat, sair yasal düzenlemeler, mahkeme kararı ve/veya idari emir gereğince açıklanması talebi,

• Üye kullanıcıların menfaatlerini korumak amacı ile kullanımı.

Yapılan işlemlere ve oynanan tüm oyunlara ilişkin kayıtlarınız 2 yıl süreyle saklanacaktır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ise, hesabınızın kullanıma açık olduğu ve üyeliğinizin geçerli olduğu süre için korunacaktır.

Kişisel Bilgilerin Güncellenmesi
Kişisel bilgilerinizi; 0(850) 220 33 66 numaralı Misli Müşteri Hizmetleri'nden veya www.misli.com web adresinden güncelleyebilirsiniz!

Uyarılarınız İçin

Yukarıda izah edilen ve kişisel bilgi sahalarını doldurarak kabul etmiş olduğunuz gizlilik ilkelerine aykırı bir davranış olduğunu düşündüğünüz vakit, lütfen ihlali 0(850) 220 33 66 numaralı Misli Müşteri Hizmetleri'ne veya www.misli.com web adresinin "İletişim" alanından bildiriniz. Uyarınız şirketimiz tarafından hassasiyetle incelenecek ve en kısa sürede giderilmeye çalışılacaktır.

“İşbu gizlilik bildirgesi Misli.com platformları için tesis edilmiştir.”
Konuyla ilgili sorularınızı;
0(850) 220 33 66 numaralı Misli Müşteri Hizmetleri'nden
www.misli.com web adresinin "İletişim" alanından
tarafımıza iletebilirsiniz.
3 TL ile 1.710,00 TL kazandırıyor.
Bu Kupon 30 Kez Oynandı.
Bu kampanya Milli Piyango Idaresi’nin 16/09/2015 tarih ve 58259698-255.01.02/2765-6732 sayılı izni ile Inteltek Internet Teknoloji Yatırım ve Danısmanlık Ticaret A.S tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 15/10/2015 (saat 00:00) - 15/12/2015 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, iddaa bayilerinden veya resmi elektronik bayilerden 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için 1 çekilis hakkı) iddaa oyunu oynadıklarında, iddaa biletinin üzerinde yer alan, sistem tarafından her bilete özgü ve tek olarak üretilen barkod numarasının ilk 30 hanesini, ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgileri ile birlikte www.iddaa.com adresindeki “kuponum sagolsun” bölümü içerisindeki alana girerek veya cep telefonu ve tablet bilgisayarlardan “iddaa bilet sorgulama” uygulamasında ilgili biletin barkodunu okutup ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgilerini girerek (hak ettikleri kadar çekilis hakkı verilmek suretiyle) katılabileceklerdir.

Resmi elektronik bayiler olan www.bilyoner.com, www.nesine.com, www.misli.com, www.oley.com, www.tuttur.com, www.birebin.com sitelerinden iddaa oyunu oynamıs kisiler, her elektronik bayinin üyelerine sundugu “kampanyaya katılmak istiyorum” butonuna, kampanya bitmeden 1 kez tıklayıp onay vermek kosulu ile herhangi bir islem yapmadan otomatik olarak çekilise katılacaktır.

Yapılacak çekilis sonucunda 1 adet 143.426,78 TL degerinde 2015 Model BMW 320i Efficient Dynamics Sedan, 1 adet 112.549,58 TL degerinde 2015 Model BMW 116d, 1 adet 109.566,91 TL degerinde 2015 Model BMW 218i Active Tourer , 33 adet 991,20 TL degerinde Ipad Mini 3 16GB Wifi verilecektir. Çekilis 05/01/2016 Saat: 11.00'de Akro Tanıtım Org. Toplantı Salonu Gökkusagı sk. No.15 4.Levent Besiktas-Istanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

18 yasından küçükler, Inteltek çalısanları, tüm iddaa bayileri, elektronik bayilerin çalısanları ile Akro Tanıtım çalısanları kampanyaya katılamaz, katılmıs ve kazanmıs olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Ikramiyeye konu olan esya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diger yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Aynı bilet numarasının 1’den fazla kullanılması durumunda ilk katılım dısındaki diger katılımlar dikkate alınmayacaktır.

Elektronik bayiler üzerinden oynanmıs biletlerin www.iddaa.com üzerinden girisi yapılması halinde “elektronik bayi üzerinden yapılan giris” dikkate alınacak, www.iddaa.com’dan yapılan giris mükerrer kabul edilerek çekilis listesine dahil edilmeyecektir.

Kampanya kaydı yapılmadan ikramiye ödemesi yapılmıs iddaa biletleri ile kampanyaya katılım yapılamaz. Ad soyad,adres bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımlar çekilis listesine dahil edilmeyecektir. Çekilis sonunda ikramiyenin teslim edilebilmesi için ikramiye isabet eden (iddaa ikramiyesi çıkmamıs veya iddaa ikramiyesi çıkmıs olsa dahi iddaa bayisinden iddaa ikramiyesi alınmamıs) biletin ibrazı zorunludur. Ancak, ödemesi yapılmıs, bayiye teslim edilmis bilete çekilis sonucunda ikramiye isabet etmesi halinde talihliden bileti ibraz etmesi istenmeyecek, söz konusu bilet Inteltek tarafından temin edilecektir. Resmi elektronik bayiler üzerinden oynanan oyunlarda biletin ibraz edilmesi istenmez. Resmi elektronik bayiler üzerinden yapılan katılımlarda, kampanya süresi bitmeden iddaa oyunu oynadıkları elektronik bayiye “sadece 1 kez katılım onayı” veren elektronik bayi üyesinin kampanya dönemi boyunca o elektronik bayiden yapmıs oldugu tüm biletler için çekilis hakları geçerli olacaktır. Iptal edilen biletler ile yapılan katılımlar çekilise dahil edilmeyecektir.

Biletin üzerindeki barkod numarasının veya bilet görselinin basta internet olmak üzere halka açık mecralarda yayınlanmaması, biletin kampanyaya kaydedilene kadar barkod numarasının kimseye söylenmemesi gerekmektedir. Biletin güvenligi bilet sahibinin sorumlulugundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandasların tescile baglı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunlu olacaktır. Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çekilis sonuçları 12/01/2016 tarihinde Posta gazetesinde ve www.iddaa.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki kosulları kabul etmis sayılır. Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango Idaresi’ne basvurulmalıdır.

Üyelik Bilgilendirmesi
Kuponunuz başarıyla oynanmıştır.
KAYDET
KAYDET
Kupona İsim Ver
KAYDET
Kuponunuzun Mail Olarak Gönderilmesini İster misiniz?
Gönder
Üyelik
Üye Girişi
İşleme devam edebilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.
E-Posta, Üye No, TC Kimlik No
Şifre
Üye No / E-posta Adresi veya Şifrenizi Yanlış Girdiniz!Lütfen tekrar deneyiniz
GİRİŞ
 
Üye Ol
Misli.com’a üye değilseniz anında ücretsiz üye olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz para transferi
Her ay 100'lerce canlı maç yayını
Kazancınızı 1 Saniyede çekin
MBS kuralına takılmadan tüm maçları Tek Maç oynayın
HEMEN ÜYE OL
Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
4.4. Üye tarafından siteye yüklenen içerik,

4.4.1. Üye, Web Sitesi’ndeki her türlü sohbet, dosya paylaşımı ve kendi rızası ile oluşturduğu tüm kişisel profil bilgilerinin başkaları tarafından görüntülenmesini kendi rızası ile kabul etmiştir. Bu bağlamda Web Sitesi’nde yer alan ilgili platformlarda üçüncü kişiler ile yapılan sohbet ten ve paylaşılan yazı, sembol, resim v.b. içerikten kaynaklanan üçüncü kişi taleplerinden hiçbir şekilde MİSLİ sorumlu tutulamaz.

4.4.2. Üyenin kendi rızası ile Web Sitesi’ne yüklediği görsel, yazı ve içerik Üye İçeriği olarak tanımlanmış olup, Üye, Web Sitesi’nde yer alan platformlarda ve sohbet odalarında paylaştığı Üye İçeriği’nin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) da dahil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere her türlü yasal mevzuat hükümlerini ihlal etmeyeceğini, aksi takdirde doğacak her türlü sorumluluğun kendisine ait olacağını ve MİSLİ’nin ya da üçüncü kişilerin uğradığı her türlü zarardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

4.4.3. Üye tarafından paylaşılan içeriğin hakaret, müstehcen, kötü niyetli, küçük düşürücü, kötü niyetli, üçüncü kişilerin haklarını ihlal edici v.b. unsurlar taşıması ve yasal mevzuata aykırılık teşkil etmesi halinde MİSLİ herhangi bir zamanda ve herhangi bir neden göstermek zorunda olmaksızın Üye’ye bilgi vermeden bu içerikleri yayından kaldırabilir.

4.4.4. Üye, Üye İçeriği’ni Web Sitesi’nde paylaşması ile birlikte bu içeriklerin tasarımına veya sair eser niteliğindeki hususlara ilişkin tüm materyal üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan kaynaklanan devredilebilir tüm mülkiyet haklarını ve mali hakları (işleme, çoğaltma, yayma, temsil, umuma arz) herhangi bir bedel talep edilmeksizin yer sınırlaması olmaksızın ve süresiz olarak MİSLİ’ye devretmiş olacağını taahhüt etmektedir. İşbu taahhüt Sözleşme kapsamında tesis edilen Taraflar arasındaki diğer taahhütlerden bağımsız bir taahhüt olarak Sözleşme feshinden ve/veya sona ermesinden sonrada Taraflar arasındaki yürürlüğünü devam ettirecektir.

4.4.5. Üye Web Sitesi’nde yer alan platformlara kendi isteği ile giriş yaptığını ve paylaştığı içerikten doğrudan tek sorumlu olduğunu ve aşağıda yer alan ve bunlarla sınırlı olmaksızın yasaklanmış eylemlerde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

  • Bilgisayar sistemlerinin güvenliğini tehdit eden her türlü içeriği ve/veya sistemi yüklemek,
  • Diğer üyeleri rahatsız ve taciz etmek veya başka birisinin tacizine destek olmak,
  • Diğer üyeleri tehdit, hakaret ve iftira edici davranışta bulunmak,
  • Yasadışı faaliyetleri teşvik edici faaliyette bulunmak ve içerik yayınlamak,
  • Kısıtlanmış veya parola korumalı sayfalar ve linkler paylaşmak,
  • Diğer üyelerden ticari veya yasadışı amaçlar için parola veya kişisel kimlik bilgilerini istemek,
  • Irkçılığı, bağnazlığı, herhangi bir birey ya da gruba karşı nefreti ve fiziksel zarar verilmesini teşvik eden içerik yayınlamak.
  • Her çeşit pornografik veya açıkça cinsellik arz eden maddeleri görüntülemek
  • Önceden tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın; yarışma, bahis, takas, reklamcılık veya piramit şemaları gibi ticari aktiviteler ve/veya satışlar yapmak
  • Yürürlükteki ve ileride yürürlüğe girecek her türlü mevzuat kapsamında yasak olan her türlü faaliyette bulunmak
Kabul Ediyorum
Mevzubahis'te Paylaş

Kuponunuz Mevzubahis'te paylaşılmıştır.
İptal süresi dolduktan sonra kuponunuz Mevzubahis'te paylaşılacaktır.

Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

KAPAT