Yardım
İDDAA
BAHİS ARAÇLARI
AT YARIŞI
Spor Toto Oyunlar
  Spor Toto nasıl oynanır?
Cevap: Spor Toto, listede belirtilen 15 maçın sonucunu doğru tahmin etmeye yönelik bir oyundur. Her maç için 1 (ev sahibi takım galibiyeti), X (beraberlik) veya 2 (deplasman takım galibiyeti) olarak üç farklı tahmin yapılabilir.

Hemen Spor Toto oynamak için tıklayınız.
 Spor Toto’da nasıl ikramiye kazanırım?

Cevap: Spor Toto’da ikramiye kazanabilmek için o haftadaki listede yer alan maçlardan 12, 13, 14 veya 15 tanesinin doğru tahmin edilmesi gerekir.

Hemen Spor Toto oynamak için tıklayınız .

 Spor Toto’da en az kaç liralık oyun oynanabilir?

Cevap: Spor Toto’da tek kolonda 15 maça tek tahmin verdiğiniz takdirde sadece 0,25 Lira’lık oyun oynamış olursunuz.

Hemen Spor Toto oynamak için tıklayınız .

 Spor Toto’da bir maça birden fazla tercihte bulunabilir miyim?

Cevap: Evet. Listede yer alan maçlardan istediğinize birden fazla tahminde bulunarak, büyük ikramiyeyi bilme şansınızı arttırabilirsiniz. Ancak bu durumda kupon bedeliniz aşağıdaki hesaplamaya paralel şekilde artacaktır. Bu şekilde oluşturulacak Sistemli kuponda en fazla 2500 kolon oluşturulabilir.

Kupon Bedeli= (A) x (B) x (C)

A= Kolon Bedeli (0,25)
B= Eğer maç veya maçlara ikili tahminde bulunulduysa, ikili tahminde bulunulan maç sayısı kadar ikinin çarpımı
C= Eğer maç veya maçlara üçlü tahminde bulunulduysa, üçlü tahminde bulunulan maç sayısı kadar üçün çarpımı

Hemen Spor Toto oynamak için tıklayınız .

 Spor Toto’da bu hafta 15’i bilen çıkmadı. Bu durumda ne olacak?

Cevap: 15’i bilen çıkmadığı takdirde bu dereceye ayrılan ikramiye miktarı, takip eden haftanın aynı derecesine devredilir. Kupon
  Spor Toto’da oynadığım kuponu iptal edebilir miyim?
Cevap: Spor Toto kuponunuzu oynadıktan sonra 10 dakika içerisinde Hesabım/Kuponlarım kısmından iptal edebilirsiniz. 
 Spor Toto’da Misli oynama imkânı var mı?

Cevap: Evet. Spor Toto kuponunuzu doldurduktan sonra hemen alt kısımda yer alan Misli kutucuğundan istediğiniz sayıyı seçerek o oranda Misli oynayabilirsiniz. Seçilen sayı hem kupon bedelini, hem de olası ikramiye bedelini aynı oranda arttıracaktır.

Hemen Spor Toto oynamak için tıklayınız .

 Spor Toto’da listede yer alan maçlardan biri veya birden fazlası oynanmadı. Bu durumda ne olacak?

Cevap: 15 maçtan oynanması gereken tarihlerde yapılamayan veya yarıda kalan maçların sonuçları; Spor Toto Teşkilatı bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından her iki takım için ayrı ayrı geriye dönük son beş haftadaki resmi lig maçı sonuçlarına göre, birinci takımın aldığı her galibiyet için 1 numaralı top, her beraberlik için 0 numaralı top ve her mağlubiyet için 2 numaralı top, ikinci takımın aldığı her galibiyet için 2 numaralı top, her beraberlik için 0 numaralı top ve her mağlubiyet için 1 numaralı top (toplam 10 adet top) içinden noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenir.Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 05/03/2015 tarih ve 58259698-255.01.02/638-1601 sayılı izni ile İnteltek İnternet Teknoloji Yatırım ve Danışmanlık Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 13/03/2015 (saat:00:00) - 13/05/2015 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, iddaa bayilerinden veya resmi elektronik bayilerden 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için 1 çekiliş hakkı) iddaa oyunu oynadıklarında, iddaa biletinin üzerinde yer alan, sistem tarafından her bilete özgü ve tek olarak üretilen barkod numarasının ilk 30 hanesini, ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgileri ile birlikte www.iddaa.com adresindeki “kuponum sağolsun” bölümü içerisindeki alana girerek veya cep telefonu ve tablet bilgisayarlardan “iddaa bilet sorgulama” uygulamasında ilgili biletin barkodunu okutup ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgilerini girerek (hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilmek suretiyle) katılabileceklerdir.

Resmi elektronik bayiler olan www.bilyoner.com, www.nesine.com, www.misli.com, www.oley.com, www.tuttur.com, www.birebin.com sitelerinden iddaa oyunu oynamış kişiler, her elektronik bayinin üyelerine sunduğu “kampanyaya katılmak istiyorum” butonuna, kampanya bitmeden 1 kez tıklayıp onay vermek koşulu ile herhangi bir işlem yapmadan otomatik olarak çekilişe katılacaktır.

Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 240.689,80 TL değerinde 2015 model Jeep Wrangler Rubicon 2.8 200HP 5AT 4X4 DİZEL, 5 adet 3.498,70 TL değerinde Samsung 55H6870 140 Ekran Curved Led TV, 50 adet 1.097,40 TL değerinde Apple Ipad Air 16 GB Wi-fi verilecektir. Çekiliş 29/05/2015 Saat:11.00'de Akro Tanıtım Org. Toplantı Salonu Çınar sk.No.15 4.Levent Beşiktaş -İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

18 yaşından küçükler, İnteltek çalışanları, tüm iddaa bayileri, elektronik bayilerin çalışanları ile Akro Tanıtım çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Aynı bilet numarasının 1’den fazla kullanılması durumunda ilk katılım dışındaki diğer katılımlar dikkate alınmayacaktır.

Elektronik bayiler üzerinden oynanmış biletlerin www.iddaa.com üzerinden girişi yapılması halinde “elektronik bayi üzerinden yapılan giriş” dikkate alınacak, www.iddaa.com’dan yapılan giriş mükerrer kabul edilerek çekiliş listesine dahil edilmeyecektir.

Kampanya kaydı yapılmadan ikramiye ödemesi yapılmış iddaa biletleri ile kampanyaya katılım yapılamaz. Ad soyad, adres bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımlar çekiliş listesine dahil edilmeyecektir. Çekiliş sonunda ikramiyenin teslim edilebilmesi için ikramiye isabet eden (iddaa ikramiyesi çıkmamış veya iddaa ikramiyesi çıkmış olsa dahi iddaa bayisinden iddaa ikramiyesi alınmamış) biletin ibrazı zorunludur. Ancak, ödemesi yapılmış, bayiye teslim edilmiş bilete çekiliş sonucunda ikramiye isabet etmesi halinde talihliden bileti ibraz etmesi istenmeyecek, söz konusu bilet İnteltek tarafından temin edilecektir. Resmi elektronik bayiler üzerinden oynanan oyunlarda biletin ibraz edilmesi istenmez. Resmi elektronik bayiler üzerinden yapılan katılımlarda, kampanya süresi bitmeden iddaa oyunu oynadıkları elektronik bayiye “sadece 1 kez katılım onayı” veren elektronik bayi üyesinin kampanya dönemi boyunca o elektronik bayiden yapmış olduğu tüm biletler için çekiliş hakları geçerli olacaktır. İptal edilen biletler ile yapılan katılımlar çekilişe dahil edilmeyecektir.

Biletin üzerindeki barkod numarasının veya bilet görselinin başta internet olmak üzere halka açık mecralarda yayınlanmaması, biletin kampanyaya kaydedilene kadar barkod numarasının kimseye söylenmemesi gerekmektedir. Biletin güvenliği bilet sahibinin sorumluluğundadır. Kampanya sürecinde toplanan bilgiler tanıtım ve iletişim amaçlı olarak İnteltek tarafından kullanılabilir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çekiliş sonuçları 03/06/2015 tarihinde Posta gazetesinde ve www.iddaa.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır. Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Üyelik Bilgilendirmesi
Kuponunuz başarıyla oynanmıştır.
KAYDET
KAYDET
Kupona İsim Ver
KAYDET
Kuponunuzun Mail Olarak Gönderilmesini İster misiniz?
Gönder
Üyelik
Üye Girişi
İşleme devam edebilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.
E-Posta, Üye No, TC Kimlik No
Şifre
Üye No / E-posta Adresi veya Şifrenizi Yanlış Girdiniz!Lütfen tekrar deneyiniz
GİRİŞ
 
Üye Ol
Misli.com’a üye değilseniz anında ücretsiz üye olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz para transferi
Her ay 100'lerce canlı maç yayını
Kazancınızı 1 Saniyede çekin
MBS kuralına takılmadan tüm maçları Tek Maç oynayın
HEMEN ÜYE OL