Yardım

İDDAA
BAHİS ARAÇLARI
AT YARIŞI
Nasıl Oynayacağım
Futbol
  MAÇ SONUCU
Bu oyunda maçın 90 dakikalık sonucu tahmin edilmeye çalışılır.
1: Ev Sahibi Takım
X: Beraberlik
2: Deplasman takım galibiyetidir.
Bu oyunda aynı maça 2 sonuç (ikili tahmin) oynayabilirsiniz. Ancak bu durumda kolon sayısı artacaktır.
Ayrıca Misli değerini artırıp kupon kazancınızı (dolayısıyla kupon bedelini) katlayabilirsiniz.
  ALTI ÜSTÜ
Bir maçta iki takımın atacağı toplam gol sayısının 2 veya daha az mı? Yoksa 3 veya daha fazla mı olduğunun tahmin edildiği oyun tipidir.
Eğer maçta 2 veya altında gol olur diyorsanız Altı
Eğer maç bol gollü geçer, 3 veya üstünde gol olur diyorsanız "Üstü" oranına tıklayabilirsiniz.
Dikkat! Altı Üstü oyunu için, oynayacağınız maçın minimum bahis sayısı kadar kuponunuza maç eklemeniz mecburidir.
  KARŞILIKLI GOL
Bu oyun, bir maçtaki iki takımın gol atıp/atmadıklarını tahmin etmeye yönelik bir oyundur. Eğer her iki takımın da en azından birer gol atacağını düşünüyorsanız Karşılıklı Gol Var tercihini seçmeniz gerekmektedir. Eğer her iki takımın da gol atamayacağını veya sadece bir takımın gol atacağını düşünüyorsanız Karşılıklı Gol Yok tercihini seçmeniz gerekmektedir.
  ÇİFTE ŞANS
Aynı maça iki sonuç birden oynama özelliğinden az önce bahsetmiştik. Ancak o durumda kolon sayısı arttığından ücret yükseliyordu. Çifte Şans'ta ise yine iki sonuca oynuyorsunuz ancak ödeyeceğiniz tutar aynı kalıyor ve yeni bir kolon açılmıyor. Fakat Çifte Şans için oranlar ayrıca belirtilmektedir. İlgili oyunlarda Çifte Şans yazan bölümden bu oranlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çifte Şans, Maç Sonucu oyununda kazanma şansını artırırken ödenecek tutarın sabit kalmasını sağlar.
  İLK YARI SONUCU
Bu oyunda maçın sadece ilk yarı sonucu tahmin edilmeye çalışılır.
1: Ev Sahibi Takım
X: Beraberlik
2: Deplasman takım galibiyetidir.
Dikkat! Minimum maç sayısı farklı belirtilmedikçe İlk Yarı Sonucu oyununu en az 4 maç için oynayabilirsiniz.
Ama maç sonucu oyunu için MBS 3, MBS 2 ya da MBS 1 açılırsa, bu İlk Yarı Sonucu oyunu için de geçerli olur.
İlk Yarı Sonucu oyununda İkili Tahmin ya da Çifte Şans oynanmamaktadır.
  TOPLAM GOL
Bu oyun tipinde bir maçta 90 dakika sonunda her iki takımın attığı gollerin toplam sayısının verilen aralıklardan hangisinin içerisinde yer alacağını tahmin etmelisiniz.

Aralıklar şunlardır : 0-1 , 2-3 , 4-6 , 7+ Eğer maçta hiç gol olmaz veya 1 gol olur diyorsanız 0-1, 2 veya 3 gol olur diyorsanız 2-3, 4 veya 5 veya 6 gol olur diyorsanız 4-6, 7 veya üzeri sayıda gol olur diyorsanız 7+'nın oranına tıklamanız yeterlidir.
  DÜELLO
Düello oyununda, iddaa programında yer alan futbol karşılaşmaları içinden seçilerek belirlenen iki futbol takımı arasında bir karşılaşma olacağı varsayılır. Bu takımlar gerçekten oynadıkları maçlarda attıkları gol sayısına göre birbirleriyle mücadele eder.Daha fazla gol atan takım kazanır. İki takımın eşit gol atması durumunda maç berabere bitmiş gibi değerlendirilir.

Örneğin:
Barcelona – Celta Vigo Athletic Bilbao – Real Madrid

Yukarıdaki maçlardan bir düello oyunu yaratılmış olsun.

Düello: Barcelona – Real Madrid

Barcelona ve Real Madrid normal maçlarının sonuçları ise şu şekilde olsun;

Barcelona – Celta Vigo 3-1 (Barcelona kazandı)
Athletic Bilbao – Real Madrid 1-2 (Real Madrid kazandı)

Yukarıdaki sonuçlara göre Barcelona – Real Madrid düellosunun kazananı 3-2’lik skor ile Barcelona olmaktadır.
  İLK YARI/MAÇ SONUCU
Bu oyunda İlk Yarı sonucu ile birlikte Maç Sonucu da tahmin edilmeye çalışılır.
İlk Yarı/Maç Sonucu Oyunu için bir kuponda en az 2 tahminde bulunulabilir.
Bu oyun türünde amaç hem ilk yarı sonucunda ne
olacağını, hem de maç sonucunda ne olacağını aynı anda tahmin etmektir.
İlk Yarı/Maç Sonucu için de 3 seçenek vardır:
1: Ev sahibi takımın galibiyeti
X: Beraberlik
2: Deplasman takımının galibiyeti
Örnek: İlk Yarı/Maç Sonucu seçiminiz "X/2" olsun
İlk rakam (X) ilk yarı sonucunu
İkinci rakam (2) ise maç sonucunu temsil eder.
Burada kazanmak için ilk yarının berabere bitmesi ve maçı deplasman takımının kazanması gerekmektedir.
  MAÇ SKORU
Maç skorunun (maçın kaç kaç biteceğinin) tahmin edildiği oyundur.
Maç Skoru oyununda TEK MAÇA bile oynayabilirsiniz.
5+: O takımın 5'ten çok gol atacağını ifade eder. Takımın 7 gol atacağını tahmin ediyorsanız da 5+ olan orana tıklamanız yeterlidir.
Bir kuponda en az 1 maç skoru tahmininde bulunduğunuz takdirde maç sonucu ve/veya ilk yarı-maç sonucu tahmininde de bulunabilirsiniz.
  ÖZEL ETKİNLİK
Futbolda dönem dönem önemli maçlara 'özel etkinlikler' açılacaktır. Bu oyunlar değişebilmekle birlikte şu şekilde olacaktır.
- İlk Golü Kim Atar?
Bir maçta ilk golü hangi futbol oyuncusunun atacağı tahmin edilir.
- Son Golü Kim Atar?
Bir maçta son golü hangi futbol oyuncusunun atacağı tahmin edilir.
- Hangi Oyuncu Gol Atar?
Bir maçta gol atacak futbol oyuncusu tahmin edilir.
- İlk Golü Hangi Takım Atar?
Bir maçta ilk golü atacak futbol takımı tahmin edilir.
- İlk Golün Zaman Aralığı
Bir maçta atılacak ilk golün hangi zaman aralığında atılacağı tahmin edilir.
- Kırmızı Kart Olur mu?
Bir maçta kırmızı kart olup olmayacağı tahmin edilir.
- Penaltı olur mu?
Bir maçta penaltı olup olmayacağı tahmin edilir.
Vs...
Not: Yukarıda belirtilen oyunlar haricinde de özel etkinlik açılabilir.
Özel Etkinliğin adı oynanacak oyun için açıklayıcı olacaktır.
50 TL ile 655,59 TL kazandırıyor.
Bu Kupon 16 Kez Oynandı.
Bu kampanya Milli Piyango Idaresi’nin 16/09/2015 tarih ve 58259698-255.01.02/2765-6732 sayılı izni ile Inteltek Internet Teknoloji Yatırım ve Danısmanlık Ticaret A.S tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 15/10/2015 (saat 00:00) - 15/12/2015 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, iddaa bayilerinden veya resmi elektronik bayilerden 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için 1 çekilis hakkı) iddaa oyunu oynadıklarında, iddaa biletinin üzerinde yer alan, sistem tarafından her bilete özgü ve tek olarak üretilen barkod numarasının ilk 30 hanesini, ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgileri ile birlikte www.iddaa.com adresindeki “kuponum sagolsun” bölümü içerisindeki alana girerek veya cep telefonu ve tablet bilgisayarlardan “iddaa bilet sorgulama” uygulamasında ilgili biletin barkodunu okutup ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgilerini girerek (hak ettikleri kadar çekilis hakkı verilmek suretiyle) katılabileceklerdir.

Resmi elektronik bayiler olan www.bilyoner.com, www.nesine.com, www.misli.com, www.oley.com, www.tuttur.com, www.birebin.com sitelerinden iddaa oyunu oynamıs kisiler, her elektronik bayinin üyelerine sundugu “kampanyaya katılmak istiyorum” butonuna, kampanya bitmeden 1 kez tıklayıp onay vermek kosulu ile herhangi bir islem yapmadan otomatik olarak çekilise katılacaktır.

Yapılacak çekilis sonucunda 1 adet 143.426,78 TL degerinde 2015 Model BMW 320i Efficient Dynamics Sedan, 1 adet 112.549,58 TL degerinde 2015 Model BMW 116d, 1 adet 109.566,91 TL degerinde 2015 Model BMW 218i Active Tourer , 33 adet 991,20 TL degerinde Ipad Mini 3 16GB Wifi verilecektir. Çekilis 05/01/2016 Saat: 11.00'de Akro Tanıtım Org. Toplantı Salonu Gökkusagı sk. No.15 4.Levent Besiktas-Istanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

18 yasından küçükler, Inteltek çalısanları, tüm iddaa bayileri, elektronik bayilerin çalısanları ile Akro Tanıtım çalısanları kampanyaya katılamaz, katılmıs ve kazanmıs olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Ikramiyeye konu olan esya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diger yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Aynı bilet numarasının 1’den fazla kullanılması durumunda ilk katılım dısındaki diger katılımlar dikkate alınmayacaktır.

Elektronik bayiler üzerinden oynanmıs biletlerin www.iddaa.com üzerinden girisi yapılması halinde “elektronik bayi üzerinden yapılan giris” dikkate alınacak, www.iddaa.com’dan yapılan giris mükerrer kabul edilerek çekilis listesine dahil edilmeyecektir.

Kampanya kaydı yapılmadan ikramiye ödemesi yapılmıs iddaa biletleri ile kampanyaya katılım yapılamaz. Ad soyad,adres bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımlar çekilis listesine dahil edilmeyecektir. Çekilis sonunda ikramiyenin teslim edilebilmesi için ikramiye isabet eden (iddaa ikramiyesi çıkmamıs veya iddaa ikramiyesi çıkmıs olsa dahi iddaa bayisinden iddaa ikramiyesi alınmamıs) biletin ibrazı zorunludur. Ancak, ödemesi yapılmıs, bayiye teslim edilmis bilete çekilis sonucunda ikramiye isabet etmesi halinde talihliden bileti ibraz etmesi istenmeyecek, söz konusu bilet Inteltek tarafından temin edilecektir. Resmi elektronik bayiler üzerinden oynanan oyunlarda biletin ibraz edilmesi istenmez. Resmi elektronik bayiler üzerinden yapılan katılımlarda, kampanya süresi bitmeden iddaa oyunu oynadıkları elektronik bayiye “sadece 1 kez katılım onayı” veren elektronik bayi üyesinin kampanya dönemi boyunca o elektronik bayiden yapmıs oldugu tüm biletler için çekilis hakları geçerli olacaktır. Iptal edilen biletler ile yapılan katılımlar çekilise dahil edilmeyecektir.

Biletin üzerindeki barkod numarasının veya bilet görselinin basta internet olmak üzere halka açık mecralarda yayınlanmaması, biletin kampanyaya kaydedilene kadar barkod numarasının kimseye söylenmemesi gerekmektedir. Biletin güvenligi bilet sahibinin sorumlulugundadır. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandasların tescile baglı ikramiye kazanmaları durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunlu olacaktır. Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Çekilis sonuçları 12/01/2016 tarihinde Posta gazetesinde ve www.iddaa.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki kosulları kabul etmis sayılır. Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango Idaresi’ne basvurulmalıdır.

Üyelik Bilgilendirmesi
Kuponunuz başarıyla oynanmıştır.
KAYDET
KAYDET
Kupona İsim Ver
KAYDET
Kuponunuzun Mail Olarak Gönderilmesini İster misiniz?
Gönder
Üyelik
Üye Girişi
İşleme devam edebilmeniz için lütfen üye girişi yapınız.
E-Posta, Üye No, TC Kimlik No
Şifre
Üye No / E-posta Adresi veya Şifrenizi Yanlış Girdiniz!Lütfen tekrar deneyiniz
GİRİŞ
 
Üye Ol
Misli.com’a üye değilseniz anında ücretsiz üye olabilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz para transferi
Her ay 100'lerce canlı maç yayını
Kazancınızı 1 Saniyede çekin
MBS kuralına takılmadan tüm maçları Tek Maç oynayın
HEMEN ÜYE OL
Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Sözleşmesi
4.4. Üye tarafından siteye yüklenen içerik,

4.4.1. Üye, Web Sitesi’ndeki her türlü sohbet, dosya paylaşımı ve kendi rızası ile oluşturduğu tüm kişisel profil bilgilerinin başkaları tarafından görüntülenmesini kendi rızası ile kabul etmiştir. Bu bağlamda Web Sitesi’nde yer alan ilgili platformlarda üçüncü kişiler ile yapılan sohbet ten ve paylaşılan yazı, sembol, resim v.b. içerikten kaynaklanan üçüncü kişi taleplerinden hiçbir şekilde MİSLİ sorumlu tutulamaz.

4.4.2. Üyenin kendi rızası ile Web Sitesi’ne yüklediği görsel, yazı ve içerik Üye İçeriği olarak tanımlanmış olup, Üye, Web Sitesi’nde yer alan platformlarda ve sohbet odalarında paylaştığı Üye İçeriği’nin Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (FSEK) da dahil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere her türlü yasal mevzuat hükümlerini ihlal etmeyeceğini, aksi takdirde doğacak her türlü sorumluluğun kendisine ait olacağını ve MİSLİ’nin ya da üçüncü kişilerin uğradığı her türlü zarardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

4.4.3. Üye tarafından paylaşılan içeriğin hakaret, müstehcen, kötü niyetli, küçük düşürücü, kötü niyetli, üçüncü kişilerin haklarını ihlal edici v.b. unsurlar taşıması ve yasal mevzuata aykırılık teşkil etmesi halinde MİSLİ herhangi bir zamanda ve herhangi bir neden göstermek zorunda olmaksızın Üye’ye bilgi vermeden bu içerikleri yayından kaldırabilir.

4.4.4. Üye, Üye İçeriği’ni Web Sitesi’nde paylaşması ile birlikte bu içeriklerin tasarımına veya sair eser niteliğindeki hususlara ilişkin tüm materyal üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ndan kaynaklanan devredilebilir tüm mülkiyet haklarını ve mali hakları (işleme, çoğaltma, yayma, temsil, umuma arz) herhangi bir bedel talep edilmeksizin yer sınırlaması olmaksızın ve süresiz olarak MİSLİ’ye devretmiş olacağını taahhüt etmektedir. İşbu taahhüt Sözleşme kapsamında tesis edilen Taraflar arasındaki diğer taahhütlerden bağımsız bir taahhüt olarak Sözleşme feshinden ve/veya sona ermesinden sonrada Taraflar arasındaki yürürlüğünü devam ettirecektir.

4.4.5. Üye Web Sitesi’nde yer alan platformlara kendi isteği ile giriş yaptığını ve paylaştığı içerikten doğrudan tek sorumlu olduğunu ve aşağıda yer alan ve bunlarla sınırlı olmaksızın yasaklanmış eylemlerde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

  • Bilgisayar sistemlerinin güvenliğini tehdit eden her türlü içeriği ve/veya sistemi yüklemek,
  • Diğer üyeleri rahatsız ve taciz etmek veya başka birisinin tacizine destek olmak,
  • Diğer üyeleri tehdit, hakaret ve iftira edici davranışta bulunmak,
  • Yasadışı faaliyetleri teşvik edici faaliyette bulunmak ve içerik yayınlamak,
  • Kısıtlanmış veya parola korumalı sayfalar ve linkler paylaşmak,
  • Diğer üyelerden ticari veya yasadışı amaçlar için parola veya kişisel kimlik bilgilerini istemek,
  • Irkçılığı, bağnazlığı, herhangi bir birey ya da gruba karşı nefreti ve fiziksel zarar verilmesini teşvik eden içerik yayınlamak.
  • Her çeşit pornografik veya açıkça cinsellik arz eden maddeleri görüntülemek
  • Önceden tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın; yarışma, bahis, takas, reklamcılık veya piramit şemaları gibi ticari aktiviteler ve/veya satışlar yapmak
  • Yürürlükteki ve ileride yürürlüğe girecek her türlü mevzuat kapsamında yasak olan her türlü faaliyette bulunmak
Kabul Ediyorum
Mevzubahis'te Paylaş

Kuponunuz Mevzubahis'te paylaşılmıştır.
İptal süresi dolduktan sonra kuponunuz Mevzubahis'te paylaşılacaktır.

Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

KAPAT