TJK Yarış Programı - At Yarışı
Yarış Yeri Tarihi:
Koşu Sayısı: 8 Koşu
Nem Oranı: %0
1.KOŞU SAAT 14:30 4 Yaşlı Araplar Handikap 15 EN İYİ GENEL : 1.30.51 EN İYİ PİST : 2.21.13 İKRAMİYE : 41.000,00 TL 2000 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 137 NEŞVAN SKUL
4y a a
60.5
2-2
AHMET ÇELİK
1
58
4243211134
11134
-
4
2. 143 ŞİMŞEKBERK KUL
4y k a
58
3-8
H.ÇİZİK
3
53
620001-2414
1-2414
-
58
3. 91 TAMERŞAH KUL
4y k a
56
1-7
M.AKYAVUZ
5
49
54649-47546
9-4754
-
5
4. 76 ASRASYAD
4y a a
55
0-1
MÜS.ÇELİK
6
47
7644262235
62235
-
5
5. 84 DİREKTÖR DB
4y k a
50
 
M.BAYIR
2
32
2350223541
22341
-
7
6. 61 KIRIM FIRTINASI DB SKUL
4y k a
50
 
M.KESKİN
4
25
460800-871
00-871
-
24
1. ÇİFTE, 1. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
2.KOŞU SAAT 15:00 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI 5 EN İYİ GENEL : 1.43.61 EN İYİ PİST : 1.43.84 İKRAMİYE : 53.000,00 TL 1600 Çim
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Çim
En İyi
KK
1. 158 DERİN MAVİ
4y a a
58
 
A.SÖZEN
1
69
00-21721253
550
-
37
2. 83 MAVİ BAHAR SKUL
4y d k
56
 
AHMET ÇELİK
7
73
91224-31613
4
-
16
3. 57 BABA SAHAKIRAN KUL DB
4y k a
54
 
V.DEMİR
8
28
150-0255068
-
-
22
4. 49 FIRTINA VADİSİ KUL
4y a a
54
 
MÜS.ÇELİK
6
50
183-8
183
-
26
5. 161 GUSTAV KUL
4y k a
55
1-4
Ö.YILDIRIM
2
83
32223124-52
2312-2
-
7
6. 28 MADALYON SKUL
4y a a
54
 
H.ÇİZİK
3
37
90230-99333
90230
-
68
7. 65 ULTRA DB
4y k a
54
0-1
F.YÜKSEL
4
36
0922319
92319
1.50.24
153
8. 32 YARAMAZ DB
4y k a
54
2-4
A.KURŞUN
5
49
5113877-055
138-55
-
7
2. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
3.KOŞU SAAT 15:30 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI 3 EN İYİ GENEL : 1.21.06 EN İYİ PİST : 1.24.28 İKRAMİYE : 30.500,00 TL 1400 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 125 FLYING BIRD SKUL
6y a k
59
2-2
H.ÇANAKÇI
3
91
15125-25431
25431
1.28.37
23
2. 118 NOBEL PRINCESS SKUL
5y d k
59
1-2
D.KAYA
1
73
31201-67515
67515
-
23
3. 61 RUMET KUL
5y d k
57
1-14
İS.DEMİR
4
67
731-5541764
41764
1.29.13
23
4. 52 KIRDERE SKG SKUL SGK
5y k k
56
0-1
E.ŞİMŞEK
7
70
47562812-67
812-67
1.33.45
39
5. 89 LADY TULPAR KUL
5y a k
56
2-5
M.K.KUMBASAR
5
77
832353-5323
3-5323
1.29.03
12
6. 73 LET HER GO DB
4y d k
55
 
Z.KARABULUT
2
65
9437122389
32438
1.29.12
151
7. 43 TALİA HANIM SKUL
4y d k
55
 
M.S.ÇELİK
6
59
53462-07468
07468
1.28.16
23
8. 35 DİABOLİK KUL
4y d k
55
 
E.NALBANT
8
32
560061806-6
4660-6
-
33
6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN
4.KOŞU SAAT 16:00 3 Yaşlı İngilizler Maiden EN İYİ GENEL : 1.32.29 EN İYİ PİST : 1.33.82 İKRAMİYE : 37.000,00 TL 1600 Çim
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Çim
En İyi
KK
1. 146 CAMBAZ SKUL
3y d e
58
0-2
Ö.YILDIRIM
12
29
23-0
23
-
26
2. 94 EQUULEUS SKUL
3y d g
58
 
A.SÖZEN
8
23
6-973
-
-
26
3. 86 FLASH FORWARD DB SKUL
3y d e
58
0-1
A.KURŞUN
3
28
334
-
-
68
4. 75 HIGH DEFINITION
3y d e
58
 
M.KAYA
13
0
-
-
-
0
5. 59 NADAL DB SKUL
3y d e
58
 
O.YILDIZ
4
23
33-800
33
-
93
6. 32 ROAD RUNNER SKUL
3y d e
55
 
D.KAYA
6
0
-
-
-
0
7. 11 SABİTHAN SKUL
3y d e
55
0-1
H.ÇANAKÇI
9
0
9
-
-
37
8. 135 STRONG HOLD KUL
3y d e
58
0-2
AHMET ÇELİK
7
32
2236-323
223-33
-
11
9. 9 ALASKAN LADY DB SKUL
3y a d
56
 
F.YÜKSEL
11
23
34-80634
-
-
28
10. 65 DAMON DB SKUL
3y d d
52
 
Ç.BEYAZTOPRAK
2
28
55-343
55-3
-
11
11. 7 EVİNDARIM DB SKUL
3y d d
56
 
M.KESKİN
10
12
77-7
-
-
111
12. 25 PROMIRA KUL
3y d d
56
0-1
U.TEMUR
1
26
3-93
3
-
16
13. 43 SEVMEK ZAMANI SKUL
3y d d
56
 
HAKAN YILDIZ
5
0
-
-
-
0
Ekuriler: HIGH DEFINITION ile ROAD RUNNER , DAMON ile SEVMEK ZAMANI 5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
5.KOŞU SAAT 16:30 3 Yaşlı İngilizler ŞARTLI 4 EN İYİ GENEL : 1.21.06 EN İYİ PİST : 1.24.28 İKRAMİYE : 41.000,00 TL 1400 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 147 HEYMARJA
3y d e
60
4-7
U.TEMUR
4
66
2314-131144
31144
-
13
2. 151 CARA VAGGIO SKUL
3y d e
58
2-4
M.AKYAVUZ
5
59
1453-351133
51133
-
19
3. 76 KARADERVİŞ DB SKUL
3y d e
58
2-3
MÜS.ÇELİK
2
56
2445363011
53311
-
11
4. 62 NALIN İSYANI DB SKUL
3y d e
58
1-2
F.YÜKSEL
6
72
79-12632454
32454
1.29.90
12
5. 89 HOPEFUL
3y a d
56
1-5
Ö.YILDIRIM
3
77
4232128-213
28-213
1.29.81
16
6. 51 STINGING STROKES DB SKG SKUL SGK
3y a e
54
 
AHMET ÇELİK
1
73
7231436-525
36-525
-
18
4. ÇİFTE, 2. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
6.KOŞU SAAT 17:00 4 ve Yukarı Araplar KV-7 EN İYİ GENEL : 1.30.51 EN İYİ PİST : 2.21.13 İKRAMİYE : 70.500,00 TL 2000 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 171 GÜMBÜRGÜMBÜR DB
9y a a
62.5
1-8
Ö.YILDIRIM
4
119
6-212531122
31122
2.21.13
11
2. 84 KAÇAR FEVZİ SKG SKUL SGK
9y k a
58.5
16-76
F.YARDIMCI
6
87
3123424326
24326
-
16
3. 41 YÜKSELİM DB
8y k a
58.5
0-3
A.SÖZEN
3
92
5325122326
22326
2.23.06
11
4. 63 ÇELİKKALKAN SKUL
5y d a
57.5
5-12
AHMET ÇELİK
5
90
7-233646313
46313
2.26.27
11
5. 75 IŞKINAT
7y k a
57.5
1-4
V.DEMİR
1
94
4335-214524
14524
2.25.86
11
6. 168 SEMEND KUL
7y a a
56.5
7-19
M.GÜNDÜZELİ
2
115
03133321-32
321-32
2.25.42
22
3'LÜ GANYAN, 5. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
7.KOŞU SAAT 17:30 4 ve Yukarı İngilizler Handikap 16 EN İYİ GENEL : 2.15.75 EN İYİ PİST : 2.20.33 İKRAMİYE : 53.000,00 TL 2200 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 128 ANKA DB SKUL
4y d a
60
 
E.ŞİMŞEK
2
74
36-32324142
24142
-
12
2. 135 NEDİMHAN DB SKG SKUL SGK
4y a a
60.5
 
B.AKÇAY
3
73
1421-121412
21412
-
13
3. 86 TEKDALIN İZİ KUL
4y d g
55.5
 
D.KAYA
1
63
126-3245334
45334
-
16
4. 65 HOY HOOY SKG SKUL SGK
5y a a
59
0-1
A.SÖZEN
5
62
5431924434
24434
2.24.010
7
5. 58 KING DADAŞ DB
4y d a
52.5
 
S.ERKUŞ
7
53
11132-85268
85268
-
10
6. 72 ÖZDEMİR SKG SKUL SGK
6y d a
53
6-22
A.KAÇMAZ
6
50
95008-34251
34251
2.23.51
16
7. 43 İSMİHAN SKUL
5y d a
50
0-1
MÜS.ÇELİK
4
32
287-5866964
66964
2.28.54
18
6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS
8.KOŞU SAAT 18:00 3 Yaşlı İngilizler Maiden EN İYİ GENEL : 1.32.29 EN İYİ PİST : 1.33.82 İKRAMİYE : 37.000,00 TL 1600 Çim
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Çim
En İyi
KK
1. 53 BAY PATRON KUL DB
3y d e
56
0-2
M.A.SOLMAZ
2
26
26-77
26
-
86
2. 132 CLOUD WALKER SKG SKUL SGK
3y a e
58
 
Ö.YILDIRIM
14
30
58-582
-
-
26
3. 37 ES SAKARYA DB SKG SKUL SGK
3y a e
58
 
A.KAÇMAZ
7
0
5-0
0
-
46
4. 12 KAFACAN SKUL
3y d e
54
 
E.ŞİMŞEK
8
37
332-7
332
-
16
5. 143 MUGSY KUL
3y d e
58
0-1
AHMET ÇELİK
11
30
432
-
-
26
6. 9 NOBLE SEA DB SKUL
3y a e
55
 
M.K.KUMBASAR
9
9
08-070
0-7
-
26
7. 25 OFF ROAD BABY SKUL
3y d e
54
 
AYTEK DÜLGER
10
9
9867-60
98
-
78
8. 75 RHYTHM FOUR WHEEL DB
3y d e
54
 
O.YILMAZ
5
8
078
07
-
176
9. 69 BABY RICH DB SKUL
3y a d
56
 
H.ÇİZİK
6
29
662-84343
66
-
58
10. 16 LAST SYNONYMS SKUL
3y d d
53
0-1
D.KAYA
12
0
78
-
-
26
11. 48 MISS ECEM DB
3y d d
56
0-1
A.KURŞUN
3
31
332-9
332-9
-
46
12. 81 MY PERFECTION DB
3y d d
56
0-1
MÜS.ÇELİK
1
35
522
-
-
30
13. 17 PIECE OF FIRE
3y a d
56
 
M.BAYIR
4
0
0
-
-
28
14. 93 QUITO DB SKG SKUL SGK
3y a d
56
 
O.YILDIZ
13
0
2-2
2
-
110
GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ